Do Salonku č. 1 v Hotelu Adamantino se při divadelním seřazení židlí posadí 20 účastníků přednášky či firemní prezentace, u stolů jako ve školní třídě jich může sedět 15. Možné jsou i jiné varianty, pracovníci hotelu uspořádají nábytek na základě individuálních požadavků.
Podle objednávky vám také do salonku instalují potřebnou konferenční techniku. Zapůjčit si můžete flipchart, projektor, plátno, televizor s DVD přehrávačem, ozvučení a další přístroje a pomůcky. K internetu se připojíte bezdrátově pomocí wi-fi signálu. Do Salonku č. 1 v Hotelu Adamantino se při divadelním seřazení židlí posadí 20 účastníků přednášky či firemní prezentace, u stolů jako ve školní třídě jich může sedět 15. Možné jsou i jiné varianty, pracovníci hotelu uspořádají nábytek na základě individuálních požadavků.
Podle objednávky vám také do salonku instalují potřebnou konferenční techniku. Zapůjčit si můžete flipchart, projektor, plátno, televizor s DVD přehrávačem, ozvučení a další přístroje a pomůcky. K internetu se připojíte bezdrátově pomocí wi-fi signálu.

Cena na vyžádání

Možnost ubytování

Hotel Adamantino
Hotel Adamantino přímo v objektu Cenu Vám zašleme dle Vámi poptaného termínu. Více informací

Vybavení místnosti

Denní světlo Denní světlo Zatemnění Zatemnění Wi-fi Wi-fi Zdarma Plátno Plátno Projektor Projektor Ozvučení Ozvučení Mikrofon Mikrofon Flipchart Flipchart Parkování Parkování Zdarma Koberec Koberec

Kapacita

Uspořádání do U Uspořádání do U 15 osob Divadlo Divadlo 20 osob Třída Třída 15 osob Jednání Jednání 10 osob

Občerstvení

Provozovatel zařízení nevyplnil informace o nabídce občerstvení.
Pokud máte o nabídku zájem, uveďte prosím do poznámky poptávky.

0 prázdné