Apartmány Pacific

Apartmány-Pacific-1
Apartmány-Pacific-2
Apartmány-Pacific-3

+ 29
dalších fotek

V penzionu se nacházejí 6 studia a 4 apartmány s celkovým počtem 40 lůžek. Všechny mají vlastní koupelnu a WC, plně zařízený kuchyňský kout, televizor se satelitním přijímačem, rádio a připojení na WiFi. Možnost zapůjčení žehličky a vysoušeče vlasů. Apartmány a studia jsou komfortně zařízené moderním nábytkem, jsou velmi prostorné, působí příjemnou rodinnou atmosférou a splňují požadavky i náročnější hosty.

Součástí našich apartmánů je velká společenská místnost, která nabízí relax při šipkách, stolním footbale, kulečníku a ping pongu.

Pro vaše ratolesti máme k dispozici dětský domek s pískovištěm skluzavkou, houpačkami a trampolínu. Pro rodiče jsou připraveny altánky, lehátka a posezení na terase. Rovněž je k dispozici gril, kotlík na guláš a ohnisko na opekačku. Novinkou pro naše hosty je venkovní jacuzzi.

Na okraji pozemku protéká říčka Demänovka, která v horkých letních měsících nabízí příjemné osvěžení. Zima při říčce Demänovka má své osobité kouzlo, které utkví v paměti každého návštěvníka.

Apartmány Pacific nabízejí možnost organizovaných výletů po různých zákoutích našeho krásného Slovenska. Co tak zkusit splav řeky Dunajec, vysokohorskou túru s průvodcem nebo poznat trošku z historie Slovenska?

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma

Konferenční prostory

Společenská místnost

Apartmány Pacific

Demänovská Dolina

Cena na vyžádání

Detail místnosti

Recenze

Zařízení zatím nemá žádné recenze.

0 prázdné