Asociace rodinných firem

Asociace rodinných firem - Zasedací místnost Asociace rodinných firem

asociace-rodinnych-firem_zasedaci-mistnost-asociace-rodinnych-firem-1
schůzka workshop prezentace coworking
schůzka workshop prezentace coworking
6 050 Kč/ den

Zasedací místnost Asociace rodinných firem je elegantní světlý prostor působící velice příjemným dojmem. Kapacita je 18 míst u stolů, stoly jsou zde 4 a je možné s nimi manipulovat podle potřeb firemní akce. Do vybavení místnosti patří i pohovka, kde se pohodlně usadí 2-3 osoby. Na podlaze jsou parkety.V blízkosti je menší kuchyňka, kde je možné připravit občerstvení pro účastníky obchodní schůzky, workshopu, prezentace, školení nebo coworkingu. Pro firemní účely je k dispozici dataprojektor a flipchart.

6 050 Kč / den

Možnost ubytování

HOTEL LUNÍK
HOTEL LUNÍK 0.09 km od místa akce Cenu Vám zašleme dle Vámi poptaného termínu. Více informací

Vybavení místnosti

Denní světlo Denní světlo Zatemnění Zatemnění Klimatizace Klimatizace Projektor Projektor Flipchart Flipchart Občerstvení Občerstvení 5m x 8m x 3m 5m x 8m x 3m Parkety Parkety

Kapacita

Jednání Jednání 18 osob

Občerstvení

Varianta A

Neomezená konzumace vody (z barelu), čaj, káva - 2 nápoje na osobu.

200 Kč za osobu

Varianta B

Neomezená konzumace vody (z barelu), čaj, káva - 2 nápoje na osobu, 1ks minidezert (dle domluvy) - v ceně 15 Kč, 1ks chlebíček (dle domluvy - sýrový, šunkový, vegetariánský) - v ceně 30 Kč.

300 Kč za osobu

Varianta C

Neomezená konzumace vody (z barelu), čaj, káva - 2 nápoje na osobu, 2 ks minidezert (dle domluvy) - v ceně 2 x 15 Kč, 2ks chlebíček (dle domluvy sýrový, šunkový, vegetariánský) - v ceně 2 x 30 Kč.

400 Kč za osobu
0 prázdné