Hotel Baltaci U Náhonu

Hotel-Baltaci-U-Náhonu-1
Hotel-Baltaci-U-Náhonu-2
Hotel-Baltaci-U-Náhonu-3
Hotel-Baltaci-U-Náhonu-4

Tříhvězdičkový Hotel Baltaci U Náhonu v klidném prostředí a zároveň blízko centra města Zlín nabízí k uspořádání firemní akce Jednací místnost s kapacitou 30 osob. K dispozici je potřebné technické vybavení a WiFi.Všechny hotelové prostory jsou důsledně řešeny jako bezbariérové. Pracovníci hotelu zajistí vstupenky na vybrané kulturní, sportovní a společenské akce v rámci teambuildingových aktivit.Pokoje uspokojí i náročné požadavky na ubytování a na výběr jsou kategorie Standart Class, First Class a Suite. Součástí služeb je praní a žehlení oděvů.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma

Konferenční prostory

Jednací místnost

Hotel Baltaci U Náhonu

Zlín

30 Cena na vyžádání

Detail místnosti

Recenze

88 %

60 recenzí

Personál
92 %
Služby
86 %
Čistota
94 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   Celkové hodnocení:

   Autor: Jiří Hlinka, 10. 11. 2019

   • Příjemné prostředí, i když hotel působí starším dojmem. Velmi milý a ochotný personál, který informoval, snažil se nám vyjít vstříc, doplňoval snídaně, které byly víc než dostačující. Hotel čistý, pokoj také. Klidná lokalita poblíž centra města.
   • Nemožnost dokoupení polopenze. Nefungovala 1 sauna a whirpool, takže nám "zbyla" k využití jen 1 finská sauna (pro asi 4 osoby) s relaxační místností. Sklenice na vodu byly, ale džbán s vodou nikoliv, stejně tak chladící bazének, led...prázdná láhev se sprchovým gelem ve sprše...za wellnes hodnocení max.2 hvězdy.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Sandra, 28. 10. 2019

   • Čisto, klid, velká koupelna,
   • V pokoji chybí lednička. a možnost pířpravy čaje, kávy,když není k dispozici kuchyně
   Celkové hodnocení:

   Autor: Olga Sovová, 10. 10. 2019

   Celkové hodnocení:

   Autor: Peter, 02. 10. 2019

   • v apartmánu 107 - je po celou denní dobu slyšet zvuk něčeho co vzdáleně připomíná vířivku. Nese se z nějaké strojovny. Vířivka, tepelné čerpadlo? Něco podobného. Ve dne nevnímáte , v noci bez prášků neusnete. Hotel o tom musí vědět. Zcela jistě nejsem první kdo to zaznamenal. Na místě jsem neřešil píšu až tady.
   Celkové hodnocení:

   Autor: JAN ČEP, 29. 09. 2019

   Kontakt

   0 prázdné