Bohemia Inn Hotel

Bohemia-Inn-Hotel-1
Bohemia-Inn-Hotel-2
Bohemia-Inn-Hotel-3

+ 12
dalších fotek

Bohemia Inn Hotel
se nachází několik minut od centra města v blízkosti rozlehlého parku, na který navazuje údolí řeky Jizery. Od hotelu vede řada dobře značených stezek, které lze využít jak pro turistiku, tak i pro výlety na horských kolech.
Turnov samotný je centrem jednoho z nejkrásnějších koutů naší republiky – Českého ráje a má výhodnou polohu jako výchozí bod pro výlety do blízkého okolí. Spoustu možností bohatého turistického i kulturního vyžití dává množství přírodních zajímavostí (Hruboskalské skalní město, Klokočské a Betlémské skály, Suché skály, Drábské světničky…), zámků (Sychrov, Hrubý Rohozec, Hrubá Skála, Dětenice, Mnichovo Hradiště…), hradů (Kost, Valdštejn…), zřícenin (Trosky, Frýdštejn, Zbirohy, Rotštejn, Valečov, Vranov…). Navštívit můžete také mnohá muzea, objekty lidové architektury, židovské a církevní památky nebo technické památky. Liberec je vzdálen pouze 20 minut jízdy autem.  V hotelu je 1 jednolůžkový pokoj, 19 dvoulůžkových pokojů, 1 třílůžkových pokoj, 1 čtyřlůžkový pokoj. Všechny pokoje mají koupelnu se sprchou a fénem a hotelovou kosmetikou zdarma, TV+SAT zdarma, Wi-Fi zdarma, minibar. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Hostům je k dispozici výtah. Hotelovým hostům je k dispozici kolárna a parkoviště. Check in : od 15.00 hodin do 22.00 hodin*
Check out : do 10.00 hodin*
*po domluvě možno i jinak. Hotel je přátelský k domácím mazlíčkům.   Pro naše hotelové hosty je snídaně v ceně pokoje. Pro ostatní hosty snídaně formou bufetu stojí 199 CZK.   Součástí naší recepce je také lobby bar, který je pro vás otevřený každý den.   Firemní akce Poskytneme Vám zázemí dle Vašich individuálních potřeb. Kromě jednacích a školících prostor nabízíme také technické vybavení pro nejrůznější druhy školení, jazykové kurzy, semináře, prezentace, tréninkové programy a podobně. Samozřejmostí je poskytnutí ubytování účastníkům školení a celodenního stravování v požadovaném rozsahu. Dále můžete využít našich kongresových a restauračních prostor pro večerní zábavu, raut apod.   To vše a mnoho dalšího čeká jen na vás.  

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování 250 Kč /den

Konferenční prostory

Salónek

Bohemia Inn Hotel

Turnov

21 3 600 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

95 %

20 recenzí

Personál
96 %
Služby
93 %
Čistota
100 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Very friendly receptionist. Perfect service and helpful.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Etienne van Sas, 11. 09. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 09. 08. 2020

   • Dziękujemy za pobyt. Hotel bardzo czysty, dostępna dezynfekcja. Na śniadanie każdy mógł znaleźć coś dla siebie, wszystko świeże, dokładane na bieżąco. Personel uśmiechnięty i życzliwy. Idealna baza wypadowa do zwiedzania Czeskiego Raju. Blisko hotelu Turnovska Piwnica, super jedzenie i piwo lokalne.
   • Wszystko było bez zarzutu.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Marek Nowak, 15. 08. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Dominika Doláková, 29. 07. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 26. 07. 2020

   0 prázdné