cowarna-z-s_hlavni-mistnost-1
schůzka workshop Konference teambuilding tisková konference prezentace školení coworking
schůzka workshop Konference teambuilding tisková konference prezentace školení coworking
400 Kč/ hodinu

Hlavní místnost v Cowárně je prostor, který je určený pro práci, coworking,  obchodní schůzku, workshop, konferenci, teambuilding, prezentaci nebo školení. Do místnosti se usadí nejvíce 32 hostů při divadelním seřazení židlí. Nábytek je možné sestavit v různých variantách.
Prostor je vybavený pohodlným sezením, rychlým připojením k internetu přes WiFi, kompletní audiovizuální technikou, flipchartem, kuchyňkou, tiskárnou, kvalitní kávou i s občerstvením a také hromadou kreativních myšlenek. Do klimatizované místnosti je zajištěn bezbariérový přístup.

Inspirativní prostor s přátelskou atmosférou podpoří na vaší firemní akci vznik nových nápadů či příležitostí pro spolupráci.
400 Kč / hodina

Možnost ubytování

Apartmány Příbram II.
Apartmány Příbram II. 0.27 km od místa akce Cenu Vám zašleme dle Vámi poptaného termínu. Více informací

Vybavení místnosti

Denní světlo Denní světlo Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup Zatemnění Zatemnění Wi-fi Wi-fi Zdarma Klimatizace Klimatizace Plátno Plátno Projektor Projektor Ozvučení Ozvučení Mikrofon Mikrofon Flipchart Flipchart Parkování Parkování Zdarma Občerstvení Občerstvení 7m x 10m x 4m 7m x 10m x 4m Dlažba Dlažba

Kapacita

Uspořádání do U Uspořádání do U 16 osob Divadlo Divadlo 25 osob Třída Třída 15 osob Banket Banket 12 osob Jednání Jednání 10 osob Recepce Recepce 20 osob

Občerstvení

Varianta A

Káva, čaj, voda, dortík, pečivo, máslo, marmeláda

87 Kč za osobu

Varianta B

Káva, čaj, dortík

76 Kč za osobu
0 prázdné