DAROVANSKÝ DVŮR RESORT, WELLNESS & GOLF HOTEL

DAROVANSKÝ-DVŮR-RESORT,-WELLNESS-&-GOLF-HOTEL-1
DAROVANSKÝ-DVŮR-RESORT,-WELLNESS-&-GOLF-HOTEL-2
DAROVANSKÝ-DVŮR-RESORT,-WELLNESS-&-GOLF-HOTEL-3

+ 19
dalších fotek

Rekonstrukcí dřívějšího statku, původně poplužního dvora ze 17. století, vznikl Kongres & Golf hotel Darovanský dvůr ***, který je více než 100 let v majetku rodiny Sinkulových. Nachází se v nádherné a klidné krajině přírodního parku Horní Berounka nedaleko Plzně s velmi dobrou dostupností z dálnice Praha – Plzeň. Hotelový komplex je tvořen budovami v uzavřené lokalitě bývalého selského dvora, které obklopují rozsáhlý dvůr, a které byly i po rekonstrukci ponechány ve své původní podobě a dotvářejí tak atmosféru klidu a pohody. Hotel nabízí 242 lůžek ve 101 pokojích a také například 8 apartmá. Wellness centrum je budováno ve starém římském stylu s mozaikovým interiérem a světelnými efekty.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Hlavní sál

DAROVANSKÝ DVŮR RESORT, WELLNESS & GOLF HOTEL

Břasy

300 21 000 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

89 %

22 recenzí

Personál
90 %
Služby
86 %
Čistota
94 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 30. 08. 2021

   • Krásné prostředí, klid,čistota,milý personál...velmi hezké pokoje.Krasne wellness, výborné jídlo,pěkná golfová hřiště.. .jen a jen doporučuji a rada se vrátím
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 18. 07. 2021

   • Hotel má velkou výhodu krásného prostředí a okolí. Jak příroda, tak pěkně upravené golfové hřiště. Další pozitivem je moc hezký wellness v antickém stylu. Velmi příjemná paní recepční, která poradila se vším, jak jen mohla. Plusem byla klimatizace na pokoji, ale to u pokoje DeLux a 4 * a za jeho cenu by měla být samozřejmost.
   • Pokoj DeLux nevím tedy, čím by měl být luxusní. Chybějící jedno křídlo posuvných dveří vestavěné skříně, vypnutý a prázdný mini bar s cedulkou, že na požádání doplní. Nevím jak by chtěli, aby v něm bylo něco vychlazené, když byl vypnutý. Bylo by to vhodné při příjezdu v horku, které panovalo. Bylo možné něco studeného koupit na recepci, nebo v restauraci. V hlavní sezoně obsazeno ze soboty na neděli 5 pokojů. Tím tedy omezené služby. Zavřená "černá" kuchyně s restaurací, zavřené části ubytovacích objektů. To vše nepůsobilo poněkud divně.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Jiří, 23. 08. 2020

   • Po celou dobu pobytu se personál staral o to, aby nám nic nechybělo, aby celý náš pobyt byl příjemný...
   • Masér - píšu jen za sebe, můj názor. Na pobytu jsme byly 4 ženy, proto za ostatní nemohu hodnotit
   Celkové hodnocení:

   Autor: Iveta Myslivcová, 17. 08. 2020

   • Velmi příjemný personál na recepci. Čistý velký pokoj. Přístup do wellnes přímo z hotelu. Krásné udržované okolí. Možnost venkovního bazénu. Bohatá a pestrá snídaně.
   • Kvalita jídla z menu, jak se školní jídelny. Cena jídla opravdu neadekvátní.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Zuzana Dubnická, 27. 07. 2020

   0 prázdné