David wellness hotel Harrachov

David-wellness-hotel-Harrachov-1
David-wellness-hotel-Harrachov-2
David-wellness-hotel-Harrachov-3

+ 18
dalších fotek

Že je na horách krásně po celý rok, dokazuje David Wellness hotel. Ten nabízí příjemné ubytování s vlastním nebo i sdíleným sociálním zázemím v Harrachově v Krkonoších, pouhých 100 metrů od lanovky na Čertovu horu. Z pokojů se můžete kochat výhledem na skokanské můstky a sjezdovku. V létě si tu dosyta užijete jízdu na cyklistických trasách a turistiku po okolí. Dobře se najíte v hotelové restauraci s terasou. Odpočinek pak zajistí wellness přímo v hotelu, na recepci vám zatím pohlídají děti. Využít lze společenskou místnost s krbem a kulečníkem, kuchyňku, dvě letní terasy, půjčovnu lyží a parkoviště u hotelu. V nekuřáckém hotelu jsou i prostory pro firemní či soukromé akce.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma

Konferenční prostory

Konferenční místnost / Cvičební místnost

David wellness hotel Harrachov

Harrachov

60 3 000 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

91 %

67 recenzí

Personál
95 %
Služby
93 %
Čistota
94 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 20. 09. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 18. 09. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 18. 09. 2022

   • Snídaně byly kompletní , v hotelu se nachází dvě velké terasy k posezení :) pokoj byl hezký, útulný a s balkonkem.Televize s více programy byla umístěna naproti na stěně :) společenská místnost byla moc pěkná a vzadu možnost využití varných konvic a lednice. Krásně provedené welness, mohli jsme si s manželem domluvit čas a byli jsme v něm sami. :)
   • Nemám co vytknout. Pouze při příjezdu jsme se divili, že paní recepční není na místě (byla v obchodě) Možná by bylo vhodné umístit ceduli s upozorněním, že se nachází za rohem i na dveře. Mě to bohužel nějak nedošlo podívat se na cedulku u pultu, až manžel si ji všiml.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 12. 09. 2022

   • poloha hotelu
   • Hotelová restaurace vyžaduje platby v hotovosti.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Petr, 03. 09. 2022

   0 prázdné