Davidův mlýn

Davidův-mlýn-1
Davidův-mlýn-2
Davidův-mlýn-3

+ 32
dalších fotek

Zrekonstruovaný Davidův mlýn*** nabízí ubytování pro celkem 70 hostů. K dispozici je 16 dvou až čtyřlůžkových pokojů a 7 luxusních apartmánů pro 4–6 osob. Pro všechny ubytované hosty je k dispozici společná úschovna kol, běžeckých i sjezdových lyží, kočárků a podobně, dále dětská herna či klubovna s výhledem na rybníky, vybavená společenskými hrami, knihami, časopisy, určená k zábavě i odpočinku. Uzavřené kolektivy najdou možnost k pracovním jednáním či rodinným soukromým oslavám v konferenční hale, jejíž součástí je také samostatná kuchyňka určená pro finální přípravu pokrmů. Sál je možno v případě potřeby využít také k sportovním aktivitám. Ubytovaným hostům slouží v uzavřeném areálu dostatek bezplatných parkovacích ploch v uzavřeném vnitřním dvoře mlýna. Areál je nekuřácký, plně bezbariérový včetně dvou bezbariérových pokojů.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Klubovna

Davidův mlýn

Staré Těchanovice

20 1 800 Kč / den

Detail místnosti

Sál

Davidův mlýn

Staré Těchanovice

60 2 500 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

93 %

6 recenzí

Personál
91 %
Služby
89 %
Čistota
94 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 14. 06. 2021

   • Souhrně lze konstatovat, že všechno bylo na dobré úrovni
   • Někteří z hostů nerespektující své okolí
   Celkové hodnocení:

   Autor: Antonín, 01. 08. 2020

   • Za ty peníze bych čekal víc. Snídaně nic moc. Ihned po otevření není ani doplněn džus...
   Celkové hodnocení:

   Autor: Jan, 06. 07. 2020

   • Ano, doporučila, velká vstřícnost personálu. Kuchyň, nevěřila jsem, že se 3 leté vnučky zeptali na co má chuť. V dnešní době ohromná lidskost, laskavost, nic nebylo problém. Tím, že pracuji ve službách, vím moc dobře co je to pracovat s personálem a jaký může být.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Jitka Vávrová, 19. 06. 2020

   • Ohledně ubytování, nemám žádné připomínky - vše bylo super (čistota pokoje, jídlo, personál).
   • Měli jsme zaplacen pobytový balíček "výlov rybníka". Na letáku a na recepci nám řekli, že výlov začíná v 9 ráno. Když jsme před devátou dorazili na výlov, tak rybník už byl vylovený a ryby byly v kádích. Takže kvůli čemu jsme si ten pobyt kupovali, tak vlastně ani neproběhlo - dívat se na prodej ryb z kádích se můžu i před obchoďákem. Takže velké zklamání - když si koupím pobytový balíček s výlovem rybníka, tak předpokládám, že uvidím výlov rybníka, néééé ryby v kádích. Celý dojem z pobytu to velmi zkazilo, i když vše ostatní bylo krásné.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Kateřina, 24. 11. 2019

   0 prázdné