hotel-flora_lobby-bar-hyacint-foyer-1
Konference prezentace
Konference prezentace

Zajímavým místem pro pořádání firemních akcí, jako je například oslava výročí, je lobby bar Hyacint a foyer v moderním Hotelu Flora v Olomouci. Otevřený prostor hotelového foyeru a bar dodává prostoru pro 100 návštěvníků originální atmosféru. Navíc je k dispozici venkovní terasa a vstupní markýza s posezením.
Když připočítáme ještě komfortní ubytovací služby, možnost relaxace v hotelovém wellness, kvalitní gastronomii a parkovaní na hotelovém parkovišti, tak taková akce nemůže mít chybu.

Vybavení místnosti

Denní světlo Denní světlo Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup Pódium Pódium Wi-fi Wi-fi Zdarma Klimatizace Klimatizace Plátno Plátno Projektor Projektor Ozvučení Ozvučení Mikrofon Mikrofon Flipchart Flipchart Parkování Parkování Zdarma Občerstvení Občerstvení 12m x 14m x 4m 12m x 14m x 4m Dlažba Dlažba

Kapacita

Recepce Recepce 100 osob

Občerstvení

Varianta A

1x sladké, 1x slané, ovoce

115 Kč za osobu

Varianta B

1x sladké, 1x slané, ovoce, káva, čaj, Bonaqua / nealko nápoj dle denní nabídky

230 Kč za osobu

Varianta C

káva, mléko, čaj, citronka, voda Aquanat, džus ovocný (lze využít od 50 osob, pouze u celodenní konference max do 18:00 hod.)

180 Kč za osobu

Varianta D

káva, mléko, čaj, citronka, voda Aquanat, džus ovocný (lze využít od 50 osob, pouze u půldenní konference, tj. 08:00 - 12 hod., 13:00 - 17:00 hod.)

115 Kč za osobu

Poptávka

8 050 Kč / den

Datum zahájení
Datum ukončení

Pronájem
Občerstvení

Celkem
 

,

Čas zahájení
:
 

,

Čas ukončení
:
0 prázdné