FLORENTINA BOAT hotel

FLORENTINA-BOAT-hotel-1
FLORENTINA-BOAT-hotel-2
FLORENTINA-BOAT-hotel-3

+ 11
dalších fotek

MS Florentina: Hotelová loď Florentina nabízí romantické ubytování v moderně zařízených 49 kajutách,každá s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, trezorem, SAT- TV a rádiem, pro celkem 92 cestujících. Většina pokojů je dvoulůžkových. Pokoje na horní palubě mají francouzský balkon, ostatní pokoje nacházejíci se na hlavní palubě mají okno. Cena za ubytování zahrnuje bufetovou snídani, DPH a místní ubytovací poplatek. HIstorické centum pražské památkové rezervace je vzdáleno pouze pár minut chůze. Recepce je otevřena 24 hodin Wi-Fi připojení ZDARMA dostupné v recepčním lobby i na kajutách. Nabízíme snídaňové balíčky, nekuřácké pokoje, úschovnu zavazadel. Děti do 3 let ZDARMA na lůžku s rodiči, domácí zvířata povolena, poplatek může být účtován. Nabízíme služby  prádelny, rezervace vstupenek, výlety na lodích, transfer na letiště nebo nádraží, přilehlé parkoviště je placené (rezervace není nutná) příjezd od 14:00, odjezd do 11:00.  Tramvajová zastávka čísla 15 a 17 "Čechův most" se nachází bezprostředně u lodi. Nejbližší autobusová zastávka čísla 207 "Právnícká fakulta je na druhé straně mostu. Zastávky metra "Staromestská" a "Malostranská" jsou vzdáleny 5 minut chůze.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Panorama Salon

FLORENTINA BOAT hotel

Praha

30 Cena na vyžádání

Detail místnosti

Recenze

89 %

140 recenzí

Personál
92 %
Služby
90 %
Čistota
91 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Vstricny a ochotny pristup personalu,bohate a kvalitni snidane.
   • Nizsi cena kajuty pri nakupu primo na lodi oproti nakupu pres web hotels.com
   Celkové hodnocení:

   Autor: Jiří, 20. 08. 2020

   • Pěkná čistá kajuta a velký výběr při snídani.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Dana, 28. 09. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 24. 09. 2020

   • Clean cabins (with French window), delicious dinners, very good wine, great help from receptionist. We arrived at 8.45PM and even thouh the kitchen was opened till 9PM, we were served hot meals. Thank you!
   • Windows might be cleaner. For offers with dinner and wine table cloths are a must. Otherwise, fancy dinner is not fancy.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Joanna, 20. 09. 2020

   • Prřijemne s netradiční ubytování, skvěle služby, čistota , pěkný zážitek.Dobra snudaňová káva ☕️
   Celkové hodnocení:

   Autor: Jitka, 20. 09. 2020

   0 prázdné