Garni Hotel Horské Špičky

Garni-Hotel-Horské-Špičky-1
Garni-Hotel-Horské-Špičky-2
Garni-Hotel-Horské-Špičky-3

+ 26
dalších fotek

Garni hotel Horské Špičky sídlí v příjemném prostředí malebného horského městečka Rokytnice nad Jizerou, které je jedním z oblíbených turistických a rekreačních center v Krkonoších. Hotel se vyznačuje velmi přátelskou a klidnou atmosférou, což z něj dělá ideální místo pro trávení odpočinkového i ničím nerušeného pracovního pobytu. Ubytování je zajištěno v deseti originálně zařízených pokojích s vlastní koupelnou a sociálním zařízením. Stravování je možné v příjemně zařízené hotelové jídelně, kterou lze využít i pro pořádání firemních a soukromých akcí. K příjemnému odpočinku slouží místní wellness centrum vybavené finskou saunou, infrasaunou, odpočívárnou i venkovní terasou.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Celý hotel

Garni Hotel Horské Špičky

Rokytnice nad Jizerou

30 Cena na vyžádání

Detail místnosti

Recenze

92 %

22 recenzí

Personál
96 %
Služby
89 %
Čistota
97 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Příjemný personál! (Velmi důležité). Čisto. Za tu cenu celkově fajn. Snídaně normal.
   • V našem pokoji č. 1 kuchyňka jen pro parádu (malinká nepraktická). Některé pánve nekompatibilní s indukční deskou. Dřez pidi midi. Často vypadávat internet. Žádná zábava pro malé děti. A častý neduh hotelů, penzionů, tenké zdi.
   Celkové hodnocení:

   Autor: David Jersak, 07. 08. 2021

   • Dobré snídaně, příjemná obsluha.není co dodat.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 29. 07. 2021

   • Klid
   • Téměř stejné snídaně, málo ovoce
   Celkové hodnocení:

   Autor: Marcela, 31. 07. 2021

   • Velice příjemný personál.Velmi čisté prostředí.Dobře situované místo.
   • Na mě moc měkké matrace ale partnerka si je pochvalovala.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Václav Chadima, 25. 07. 2021

   • Lokalizace v prostředí Krkonoš, architektonická stránka stavby.
   • Při příjezdu do hotelu ve středu byla teplota v našem pokoji 15 ºC, v ostatních přístupných prostorách nižší. Teplá voda do umyvadla a sprchy byla pouze vlažná. Paní z personálu nám poskytla přímotop, kterým se do večera podařilo teplotu zvýšit na 19 ºC. Druhý den byla situace lepší, na naši žádost se zvýšila teplota vody na koupání na vyhovující úroveň. Teplota ve snídaňové místnosti byla nadále cca 15 ºC. V pátek přijela majitelka. Na naši poznámku o teplotě reagovala poznámkou, že máme přece přímotop. V sobotu nám přímotop odebrala s tím, že ho potřebuje jinde, ale že nám ho večer, až přijdeme z túry, vrátí. Na moji žádost, aby zatopila v kotli, odpověděla, kam by přišla, že musí šetřit. Večer přímotop nevrátila. Teplota v pokoji nikdy nepřesáhla 20 ºC, bez topidla max. 18 ºC, ve snídaňové místnosti se nic nezměnilo po celou dobu našeho pobytu. V ubytovacích zařízeních tohoto typu bývá k dispozici druhá přikrývka pro případ potřeby. Zde nikoliv. Venkovní teploty v Rokytnici přitom přes den nepřekračovaly 10 ºC, noční byly okolo 4 ºC. S takovým přístupem provozovatele k otopu jsem se setkal pouze jednou, v jedné podnikové zotavovně hluboko za bývalého režimu. Je to i otázka ohrožení zdraví klientů. Takovouto úroveň služeb v dnešní době považuji za nepřijatelnou.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Josef, 30. 05. 2021

   0 prázdné