Garni Hotel Horské Špičky

Garni-Hotel-Horské-Špičky-1
Garni-Hotel-Horské-Špičky-2
Garni-Hotel-Horské-Špičky-3

+ 26
dalších fotek

Garni hotel Horské Špičky sídlí v příjemném prostředí malebného horského městečka Rokytnice nad Jizerou, které je jedním z oblíbených turistických a rekreačních center v Krkonoších. Hotel se vyznačuje velmi přátelskou a klidnou atmosférou, což z něj dělá ideální místo pro trávení odpočinkového i ničím nerušeného pracovního pobytu. Ubytování je zajištěno v deseti originálně zařízených pokojích s vlastní koupelnou a sociálním zařízením. Stravování je možné v příjemně zařízené hotelové jídelně, kterou lze využít i pro pořádání firemních a soukromých akcí. K příjemnému odpočinku slouží místní wellness centrum vybavené finskou saunou, infrasaunou, odpočívárnou i venkovní terasou.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Celý hotel

Garni Hotel Horské Špičky

Rokytnice nad Jizerou

30 Cena na vyžádání

Detail místnosti

Recenze

93 %

20 recenzí

Personál
96 %
Služby
90 %
Čistota
97 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Klid
   • Téměř stejné snídaně, málo ovoce
   Celkové hodnocení:

   Autor: Marcela, 31. 07. 2021

   • Velice příjemný personál.Velmi čisté prostředí.Dobře situované místo.
   • Na mě moc měkké matrace ale partnerka si je pochvalovala.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Václav Chadima, 25. 07. 2021

   • Lokalizace v prostředí Krkonoš, architektonická stránka stavby.
   • Při příjezdu do hotelu ve středu byla teplota v našem pokoji 15 ºC, v ostatních přístupných prostorách nižší. Teplá voda do umyvadla a sprchy byla pouze vlažná. Paní z personálu nám poskytla přímotop, kterým se do večera podařilo teplotu zvýšit na 19 ºC. Druhý den byla situace lepší, na naši žádost se zvýšila teplota vody na koupání na vyhovující úroveň. Teplota ve snídaňové místnosti byla nadále cca 15 ºC. V pátek přijela majitelka. Na naši poznámku o teplotě reagovala poznámkou, že máme přece přímotop. V sobotu nám přímotop odebrala s tím, že ho potřebuje jinde, ale že nám ho večer, až přijdeme z túry, vrátí. Na moji žádost, aby zatopila v kotli, odpověděla, kam by přišla, že musí šetřit. Večer přímotop nevrátila. Teplota v pokoji nikdy nepřesáhla 20 ºC, bez topidla max. 18 ºC, ve snídaňové místnosti se nic nezměnilo po celou dobu našeho pobytu. V ubytovacích zařízeních tohoto typu bývá k dispozici druhá přikrývka pro případ potřeby. Zde nikoliv. Venkovní teploty v Rokytnici přitom přes den nepřekračovaly 10 ºC, noční byly okolo 4 ºC. S takovým přístupem provozovatele k otopu jsem se setkal pouze jednou, v jedné podnikové zotavovně hluboko za bývalého režimu. Je to i otázka ohrožení zdraví klientů. Takovouto úroveň služeb v dnešní době považuji za nepřijatelnou.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Josef, 30. 05. 2021

   • Velmi příjemný personál, výborné snídaně s velkou možností výběru včetně jogurtu, vynikající káva. Čisto a pohoda. Možnost zprostředkování masáže provedené přímo v hotelu ve vybavené místnosti byla senzační. Masérka byla profesionální a velice příjemná.
   • Příště bychom asi volili pokoj s kuchyňským koutem. Někdy se nám nechtělo večer do hospody na večeři a volili bychom možnost si něco sami na pokoji připravit. Včetně odpolední kávy. Tu jsme si sice na pokoji připravili a dovezli jsme si hrnečky i varnou konvici, ale měli jsme obavy, abychom třeba neponičili nábytek. Omyvatelná deska by byla bezpečnější. Není to výtka, jen inspirace pro hoteliéra, že malý vybavený kuchyňský kout se na pokoji hodí.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Jindřich Šváb, 12. 09. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 18. 07. 2020

   0 prázdné