giovanni-giacomo_konferencni-sal-1
Konference
Konference
7 000 Kč/ den700 Kč/ hodinu

Součástí čtyřhvězdičkového hotelu Giovanni Giacomo sídlícího v historické části Teplic je restaurační sál s kapacitou 60 osob vhodný pro pořádání konferencí, školení a dalších firemních i soukromých akcí. K sálu náleží i krásná zimní zahrada s krbem a kapacitou 30 osob. Vnitřní prostory jsou kompletně vybaveny audiovizuální technikou a pro větší pohodlí hostů jsou plně klimatizovány. Po předchozí domluvě je možné zajistit ubytování pro účastníky akce a připravit občerstvení formou coffee breaku nebo kompletního rautu.

7 000 Kč / den
700 Kč / hodina

Možnost ubytování

Giovanni Giacomo
Giovanni Giacomo přímo v objektu Cenu Vám zašleme dle Vámi poptaného termínu. Více informací

Vybavení místnosti

Denní světlo Denní světlo Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup Wi-fi Wi-fi Zdarma Pevný internet Pevný internet Zdarma Klimatizace Klimatizace Plátno Plátno Projektor Projektor Ozvučení Ozvučení Flipchart Flipchart Parkování Parkování 150 Kč /den Občerstvení Občerstvení Dlažba Dlažba

Kapacita

Uspořádání do U Uspořádání do U 40 osob Divadlo Divadlo 60 osob Jednání Jednání 50 osob

Občerstvení

Varianta A

rozpustná káva, čaj, mléko, cukr Mattoni neperlivá/perlivá 0,3l

70 Kč za osobu

Varianta B

rozpustná káva,čaj, mléko, cukr Mattoni neperlivá/perlivá 0,3l variace sladkého pečiva a slaného pečiva (celkem 2ks/osoba)

120 Kč za osobu

Varianta C

rozpustná káva,čaj, mléko, cukr Mattoni neperlivá/perlivá 0,3l výběr nealko nápojů (Pepsi, 7UP, Mirinda) - 1 ks/osoba variace sladkého pečiva a slaného pečiva (celkem 2ks/osoba)

155 Kč za osobu

Varianta D

rozpustná káva,čaj, mléko, cukr Mattoni neperlivá/perlivá 0,3l výběr nealko nápojů (Pepsi, 7UP, Mirinda) - 1 ks/osoba variace pečiva - slaný mini croissant, mini toast, jablečný závin, koláček (celkem 4ks/osoba) výběr ovoce (100g či 1 ks/osoba)

220 Kč za osobu
0 prázdné