Gourmet Hotel Villa Patriot

Gourmet-Hotel-Villa-Patriot-1
Gourmet-Hotel-Villa-Patriot-2
Gourmet-Hotel-Villa-Patriot-3

+ 26
dalších fotek

Gourmet hotel a restaurant Villa Patriot je situován v příjemném prostředí lázeňského města Mariánské Lázně. Hotel vybudovaný v anglickém stylu pochází již z konce 19. století a sídlí v malebném parku. V docházkové vzdálenosti leží řada krásných památek i zajímavých míst, včetně proslulé kolonády.
Ubytování je zde zajištěno v jednolůžkových až třílůžkových útulně zařízených pokojích i v jednom apartmánu vhodném pro ubytování čtyř osob. Součástí hotelu je gurmánská restaurace, v níž si můžete pochutnat na pokrmech připravovaných výhradně z regionálních, čerstvých surovin. V létě je umožněno posezení na terase s grilem. V blízkosti hotelu můžete navštívit příjemné wellness centrum, v němž je hostům ubytovaným v hotelu poskytnuta sleva na tradiční lázeňské i wellness procedury. Pro firemní klientelu je zde přichystán konferenční salonek vhodný pro pořádání akcí všeho druhu.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování 125 Kč /den

Konferenční prostory

Konferenční místnost 1

Gourmet Hotel Villa Patriot

Mariánské Lázně

30 10 000 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

96 %

54 recenzí

Personál
98 %
Služby
96 %
Čistota
99 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Skvělá paní recepční, vše zařídí, nic není problém. Totéž v restauraci, milá obsluha, výborné jídlo i pití. V hotelu i restauraci jsme se cítili dobře.
   Celkové hodnocení:

   Autor: MUDr Zdeněk Schwarz, 14. 11. 2022

   • Byl to dárek pro přítele k narozeninám. Jsem moc rada,že se povedl. Ubytovaní jsme byli v apartmánu- 2 koupelny,2 ložnice paráda. Ráno žádný nový vrásky z nevyspání po medvědově boku :)) Restaurace hezká, vkusně zařízená. Obsluha byla úžasná, usměvavá a moc příjemná. Kuchař je mistr svého řemesla!!! Každé jídlo které jsme si dali bylo pastvou pro oči a slastí pro chuťové pohárky a bříško :)) Byli jsme zde poprvé a rádi se vrátíme .
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 10. 10. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 19. 09. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 19. 09. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 12. 09. 2022

   0 prázdné