Gourmet Hotel Villa Patriot

Gourmet-Hotel-Villa-Patriot-1
Gourmet-Hotel-Villa-Patriot-2
Gourmet-Hotel-Villa-Patriot-3

+ 28
dalších fotek

Gourmet hotel a restaurant Villa Patriot je situován v příjemném prostředí lázeňského města Mariánské Lázně. Hotel vybudovaný v anglickém stylu pochází již z konce 19. století a sídlí v malebném parku. V docházkové vzdálenosti leží řada krásných památek i zajímavých míst, včetně proslulé kolonády.
Ubytování je zde zajištěno v jednolůžkových až třílůžkových útulně zařízených pokojích i v jednom apartmánu vhodném pro ubytování čtyř osob. Součástí hotelu je gurmánská restaurace, v níž si můžete pochutnat na pokrmech připravovaných výhradně z regionálních, čerstvých surovin. V létě je umožněno posezení na terase s grilem. V blízkosti hotelu můžete navštívit příjemné wellness centrum, v němž je hostům ubytovaným v hotelu poskytnuta sleva na tradiční lázeňské i wellness procedury. Pro firemní klientelu je zde přichystán konferenční salonek vhodný pro pořádání akcí všeho druhu.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování 125 Kč /den
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Konferenční místnost 1

Gourmet Hotel Villa Patriot

Mariánské Lázně

30 10 000 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

96 %

38 recenzí

Personál
98 %
Služby
96 %
Čistota
100 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Poloha blízko kolonády a centra města. Čistota, snaha poskytnout informaci, pomoci.
   • Trám na pokoji vedle postele, u které nebylo místo. Teplo na pokoji večer a v noci (klimatizace fungovala, ale nestačilo to). Ve středu večer nás obsluha v restauraci odmítla obsloužit, protože nemáme rezervaci. Přitom obsazena byla pouze terasa. Uvnitř restaurace byly pouze dvě ženy u jednoho stolu. Obsluha se ani nezajímala, zda chceme večeři nebo pouze něco k pití, sdělila nám, že teď tu mají německé hosty, proto na nás nebudou mít čas minimálně hodinu.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 01. 08. 2020

   • Die Hotellage ist ruhig gelegen. Das Essen ist Spitzenmaessig. Qualitaet hat seinen Preis. Haben uns auf Grund der Sendund "Mein Lokal Dein Lokall" fuer das Hotel entschieden und es nicht bereut. Wir kommen wieder!!
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 25. 07. 2020

   • BYLI JSME SPOKOJENI PŘES RECEPCI,KTERÁ MI VYŠLA VSTŘÍCT S FORMOU PLACENÍ POBYTU, KUCHAŘE, OD KTERÉHO NÁM VŽDY CHUTNALO, ALE I ZPŮSOB SERVÍROVÁNÍ POKRMŮ, PŔÍJEMNÝ A VŽDY PERFEKTNĚ UPRAVENÝ OBSLUHUJÍCÍ PERSONÁL V RESTAURACI I KAŽDODENNÍ ÚKLID. LÍBILY SE MI ČESTVÉ HORTENZIE VE VÁZÁCH, JEDNODUCHOST A ČISTOTA PROSTŘEDÍ RESTAURACE I TOALET U RESTAURACE. DĚKUJEME A JEN CHVÁLÍME.
   • NIC NÁS NENAPADÁ, CO BYCHOM CHTĚLI ZÁPORNĚ ŘEŠIT.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Marie, 19. 07. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 29. 06. 2020

   • V hotelu jsme byli moc spokojeni
   Celkové hodnocení:

   Autor: Martin Kotěra, 02. 10. 2019

   0 prázdné