Horský HOTEL MALAMUT

Horský-HOTEL-MALAMUT-1
Horský-HOTEL-MALAMUT-2
Horský-HOTEL-MALAMUT-3

+ 19
dalších fotek

Přijeďte poznat krásu Krušných hor do Horského hotelu MALAMUT a užít si nádherné přírody v létě i v zimě! Horský Hotel MALAMUT nabízí ubytování pro rodiny s dětmi a širokou turistickou veřejnost v nově zrekonstruovaných, plně vybavených 26 pokojích a apartmá o celkové kapacitě 58 lůžek. Ubytování v hotelu MALAMUT je poskytováno vč. neomezeného vstupu do krytého BAZÉNU. Hotelová Restaurace je pro Vás otevřena každý den a nabízí široký výběr hotových a minutkových jídel včetně specialit, které jinde neochutnáte - tradiční českou kuchyni a výběr z kvalitní prvotřídní zvěřinové nabídky na stálém jídelním lístku!Horský Hotel MALAMUT nabízí ve svém ubytovacím areálu k využití - Krytý plavecký BAZÉN, finskou saunu, whirpool, nově i moderní školicí a konferenční místnost s kapacitou do 30ti osob a společenskou místnost, samozřejmostí je také wifi v celém objektu, venkovní zázemí s pergolou, grilem a ohništěm, restaurace s venkovní krytou terasou a soukromé parkoviště v areálu objektu.


Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Školící/konferenční místnost

Horský HOTEL MALAMUT

Nové Hamry

30 3 000 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

91 %

28 recenzí

Personál
94 %
Služby
89 %
Čistota
97 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Hodnocení posílám za celou skupinu 13 lidí, všichni měli shodný názor, za zmínku kromě obrovských porcí i možnost využití bazénu a příjemná obsluha v restauraci. IŠ
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 25. 06. 2021

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 11. 10. 2020

   • Perfektní bazén a whirlpool.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 20. 09. 2020

   • Příjemný a ochotný personál. Pěkný čistý bazén. Pohodlné prostorné postele.
   • Celý pobyt nám nefungovala televize. V koupelně bylo uvolněné umyvadlo. Na pokoji bylo jen jedno křeslo. Chybí na pokoji lednička a šatní skříň. Do bazénu vede strašně moc schodů. Pro starší zákazníky opravdu prekazkova dráha. Kuchyně příliš mnoho jídel jen ohříváne. Snídaně chudší neodpovídají ceně.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Miroslav Baštář, 04. 09. 2020

   • Hotel asi zaměřen na německou klientelu. Přivítání ve stylu "No jste tu jediní. Kdyby jste neměli rezervaci na více dnů, tak bychom rezervaci zrušili."
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 29. 08. 2020

   0 prázdné