Hotel Air

Hotel-Air-1
Hotel-Air-2
Hotel-Air-3

+ 16
dalších fotek

Nabízíme Vám příjemné ubytování v centru tichého městečka Holíč. Přijďte si k nám odpočinout a věříme, že se budete v našem krásném hotelu na Záhorí cítit výborně a že se k nám tak, jak k dobrému vínku rádi vrátíte.

Nově zrekonstruovaný Garni Hotel AIR na Záhorí se svou strategickou polohou, klidným prostředím a kvalitním ubytováním stal oblíbeným především pro byznys a turistickou klientelu. Je situován v centru tichého městečka Holíč, nedaleko hranic s Českou republikou, pouze 80km od Brna či Prahy a 120 km od letiště Vídeň.

Hlavním cílem hotelu je poskytnout příjemné, diskrétní ubytování a maximální péči. K dispozici je proto hlídané uzavřené parkoviště, pohodlné a nadstandardně vybavené nekuřácké pokoje a apartmány s vlastní klimatizací a bohaté exkluzivní snídaně formou švédských stolů. Během celého dne mají naši hosté možnost posedět v překrásném a netradičním foyer, kde se nachází unikátní lustr, který je výtvorem předních českých sklářů a je složen z 1780 komponentů. V tomto prostředí se také nachází vertikální zahrada. Při této atmosféře poskytujeme našim hostům kávu a minerálku v neomezeném množství zdarma během celého pobytu.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování 76 Kč /den
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Školiaca miestnosť.

Hotel Air

Holíč

20 Cena na vyžádání

Detail místnosti

Recenze

Zařízení zatím nemá žádné recenze.

0 prázdné