Hotel Bristol

Hotel-Bristol-1
Hotel-Bristol-2
Hotel-Bristol-3

+ 17
dalších fotek

Hotel Bristol se nachází v jedné z nejkrásnějších budov v centru města Banská Štiavnica, jejíž historická část je zapsaná v seznamu kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Budova ze začátku 20 st. vyniká secesní fasádou s karyatida (sochy ženské postavy které slouží jako nosný prvek, nahrazující sloup nebo pilíř, jejich mužským ekvivalentem je Atlant).

Hotel nabízí komplexní hotelové, gastronomické služby i přípravu společenských událostí a soukromých akcí. Je vhodný pro jednotlivce, obchodní cestující i skupinové zájezdy. Hotel Bristol Restaurace se zaměřuje na klasickou gastronomii, s nabídkou domácích a zahraničních jídel. Naší snahou je využívat pro přípravu jídel především lokální produkty. Restaurace má dvě podlaží, interiérově laděné v historickém duchu, s velmi pohodlným flexibilním sezením, které lze upravit přesně podle představ našeho zákazníka.

Secesní atmosféra prostor restaurace přímo předurčuje k uspořádání svateb, oslav, promocí, firemních akcí, či koncertů. Celková kapacita dvou podlaží je 100 míst. V prostorách Hotelu Bristola se nachází také konferenční místnost s vlastní kuchyní a barem vhodná pro semináře, prezentační účely, ale i menší soukromé společenské akce s kapacitou 50 osob ..

Wi-fi Wi-fi Zdarma

Konferenční prostory

Spoločenská miestnosť

Hotel Bristol

Banská Štiavnica

60 1 216 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

68 %

3 recenze

Personál
67 %
Služby
67 %
Čistota
60 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 25. 05. 2019

   • Hotel v centre
   • Ubytovanie v podkrovi, bez vytahu, nebola moznost vymenit izbu, izba v podrovi len s jednym stresnym oknom v horucavach, bez klimy, hotel bez parkovania, parkovanie na sukromnom parkovisku za poplatok, dost vzdialene od hotela, pripojenie na wifi sice bolo, ale pripojenie na internet nefungovalo, recepcia bola zvacsa zatvorena, mapa mesta a okolia len v anglictine, odubytovat sme sa museli v bare, cakali sme, lebo sa vydavali ranajky, sluzby zabezpecoval jeden zamestnanec,
   Celkové hodnocení:

   Autor: Viera , 10. 08. 2018

   Celkové hodnocení:

   Autor: Judit Stahl, 22. 07. 2018

   0 prázdné