Hotel Bystré

Hotel-Bystré-1
Hotel-Bystré-2
Hotel-Bystré-3

+ 19
dalších fotek

Nekuřácký hotelový komplex propojených budov s 19-ti pokoji má kapacitu 50 lůžek. Hostům je k dispozici příjemná restaurace a útulná vinárna. V letních měsících můžete využít zahradní restauraci v atriu hotelu. SLUŽBY: uzamykatelné parkoviště bazén s mořskou vodou vířivka sauna posilovna masáže kosmetika Komplex nově zrekonstruovaných hotelových budov se nachází na náměstíčku ve tvaru podkovy. Při rekonstrukci byly zachovány klenby v pokojích i na chodbách, což celému hotelu dodává romantický nádech. Bylo však také pamatováno na Vaše pohodlí a krytý přístup ke všem službám: masážní salón, kosmetické studio, sauna, posilovna a především krásný bazén s mořskou vodou. Každý z 18-ti dvou až čtyřlůžkových pokojů Vám poskytne pohodlí, které očekáváte. Hotel dále disponuje jedním apartmánem, který je rovněž útulný a navíc velmi prostorný, vhodný především pro větší rodiny. Pro ubytované hosty je v každém patře k dispozici mikrovlnka, varná konvice a lednice. ZAHRADNÍ RESTAURACE nabízí příjemné posezení , zábavu pro děti v podobě velké trampolíny, pískoviště s herní sestavou (skluzavka a domeček ). Příjemné posezení s relaxací doplňuje venkovní bazén o průměru 5 metrů.Při nepříznivém počasí si můžete posedět pod krytou pergolou.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Sál

Hotel Bystré

Bystré

50 2 000 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

92 %

83 recenzí

Personál
96 %
Služby
94 %
Čistota
94 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Celý pobyt
   • Neovlivnitelne počasí na pěší výlet
   Celkové hodnocení:

   Autor: Pavel Winkler, 18. 12. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Luboslav Gerneš, 22. 08. 2020

   • Pobyt byl super. Určitĕ se ram vrátím. A protože mam čtyři vnoučata- 4,3,2,1 rok tak přijedu s nimi a nebo pošlu dcery s dĕtmi, protože pro déti je to tam značka IDEÁL. Dékujem moc za bazen, je bezva. Jen me trošku zklamala posilovna, ktera moc nefunguje. Jídlo super a obsluha nemĕla chybu.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Dagmar Jarošová, 09. 07. 2020

   • Hotel byl čistý, pokoje pohodlné v noci nebyl nikdy rušen noční klid. Kuchyně byla výborná, jídlo chutné, vkusně servírované a výběr dostačující. Já osobně mám určitou dietu a vždy jsem si vybrala. Ve wellnes zóně bylo čisto, v bazénu čistá a příjemně teplá voda. Po objednání na recepci jsme měli vždy vstup bez problémů. Personál ochotný a velmi vstřícný. Ve všem nám vyhověli. Samo městečko Bystré je velmi pěkné jak původní starší domy pěkně udržované v původním stylu, tak novější zástavba. Majitelé mají pěkně upravené okolí svých domků, hlavně zahrádky.
   • Není co vytknout.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Dagmar Karasová, 01. 07. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Jana Rychtaříková, 29. 06. 2020

   0 prázdné