Hotel Cascade

Hotel-Cascade-1
Hotel-Cascade-2
Hotel-Cascade-3

+ 34
dalších fotek

Hotel Cascade se nachází v centru města Most a svou kapacitou 168 pokojů se řadí k největším v regionu.Všechny pokoje jsou vybavené buď manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, koupelnou se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, minibarem, LCD televizí a bezplatným wifi připojením.Některé apartmány jsou navíc vybaveny koupelnou s vířivou vanou a mají samostatným obývací pokoj. Pro dlouhodobé pobyty jsou k dispozici pokoje vybavené  kuchyňskou linkou.
V prostorách hotelu je lobby s recepcí s 24 hodinovým provozem, kavárna, restaurace a v letních měsících terasa.Objednat si můžete jídla české i mezinárodní kuchyně i vybrat z řady domácích limonád nebo míchaných nápojů. Snídaně jsou podávány formou buffetu.Konferenční prostory: malý salonek s kapacitou 40 míst, velký salonek pro 100 osob, vinárna se samostatným barem a tanečním parketem pro 140 osob, vybavené konferenční technikou.
K dispozici je také úschovna zavazadel, půjčovna vozidel a neplacené hlídané parkoviště. Samozřejmostí je možnost využití hotelové prádelny, nebo sekretářských služeb.Wellness, SPA a fitness je v prostorách hotelu za poplatek – využít můžete  sauny finskou, parní a aroma, nabízíme výběr z několika druhů masáží, které je třeba objednat na hotelové recepci předem.Dostupnost MHD v bezprostřední blízkosti hotelu (autobusová a tramvajová zastávka 200m, vlakové nádraží 1km). Okolí: nákupní centrum, městské divadlo, Jungle aréna, Escape úniková místnost – 200m, Autodrom Most, polygon Most, hrad Hněvín, Hipodrom, Aquadrom, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Oblastní muzeum – 2km a mnoho dalších sportovních aktivit.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Malý salonek

Hotel Cascade

Most

50 3 500 Kč / den

Detail místnosti

Velký salonek

Hotel Cascade

Most

120 5 000 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

82 %

74 recenzí

Personál
88 %
Služby
84 %
Čistota
87 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 23. 08. 2021

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 08. 10. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 28. 07. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 26. 07. 2020

   • Slečna na recepcii
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 21. 07. 2020

   0 prázdné