Hotel DAP

Hotel-DAP-1
Hotel-DAP-2
Hotel-DAP-3

+ 15
dalších fotek

Tříhvězdičkový hotel DAP je situován v příjemném prostředí jedné z nejvýznamnějších pražských čtvrtí Dejvice. Hotel sídlí v blízkosti Pražského hradu, Karlova mostu, Staroměstského náměstí i dalších oblíbených památek. Jen pár kroků od hotelu najdete stanici metra, odkud se snadno dostanete i do dalších částí hlavního města. Ubytování je v hotelu DAP zajištěno v padesáti moderně zařízených a klimatizovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizorem se satelitním příjmem i trezorem. Součástí hotelu je restaurace Evropa zaměřená na tradiční českou kuchyni i mezinárodní pokrmy. Pokud budete chtít uspořádat firemní či soukromou akci, je vám plně k dispozici prostorný konferenční sál s kapacitou až 300 míst.

Wi-fi Wi-fi Zdarma

Konferenční prostory

Konferenční sál

Hotel DAP

Praha

400 Cena na vyžádání

Detail místnosti

Recenze

92 %

256 recenzí

Personál
93 %
Služby
90 %
Čistota
96 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Chyběla konvice a tepla voda
   Celkové hodnocení:

   Autor: Martin Labaj, 26. 08. 2021

   • ochotný a milý personál; útulné pokoje - všude čisto; skvělá snídaně - formou švédských stolů; blízkost zastávky tramvaje a metra
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 12. 09. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Tomáš, 05. 09. 2020

   • Potěšilo nás , že ( ale asi zcela náhodou) jsme dostali stejný pokoj, jako minule, který se nám moc líbíl a nyní po rekonstrukci ještě více. Účelné, elegantní , dostatečné zařízení s komfortem s výhledem do zelené zahrady a tichý. Moc oceňujeme. Spolehlivý personál, velký výběr snídaňového bufetu. Dobrý oběd..
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 06. 09. 2020

   • Ochotný personál, všude čisto, výborná kuchyně, dostupnost MHD,
   • není co vytknout
   Celkové hodnocení:

   Autor: Hana, 19. 07. 2020

   0 prázdné