Hotel Dolphin

Hotel Dolphin - K2 - kongresová miestnosť

hotel-dolphin_k2-kongresova-miestnost-1
5 873 Kč/ den

K2 - kongresová miestnosť v Hotelu Dolphin pojme při divadelním seřazení židlí 50 hostů konference, školení nebo obchodní schůzky. Nábytek je možné podle typu akce uspořádat i v jiných sestavách.Klimatizovaná místnost má bezbariérový přístup a interiér je moderně zařízený a prostranný s dostatkem denního světla. K dispozici je nejmodernější technické vybavení včetně počítačové a audiovizuální techniky, řečnický pult. Samozřejmostí je profesionální personál, který zajistí kompletní servis při organizaci a přizpůsobí vše dle požadavků firemní akce.

5 873 Kč / den

Možnost ubytování

Hotel Dolphin
Hotel Dolphin přímo v objektu Cenu Vám zašleme dle Vámi poptaného termínu. Více informací

Vybavení místnosti

Denní světlo Denní světlo Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup Zatemnění Zatemnění Pódium Pódium Wi-fi Wi-fi Zdarma Klimatizace Klimatizace Plátno Plátno Projektor Projektor Ozvučení Ozvučení Mikrofon Mikrofon Flipchart Flipchart Parkování Parkování Zdarma Občerstvení Občerstvení Koberec Koberec

Kapacita

Uspořádání do U Uspořádání do U 30 osob Divadlo Divadlo 50 osob Třída Třída 45 osob Banket Banket 45 osob

Občerstvení

Varianta A

Zabezpečíme Vám kompletný servis pri organizovaní Vašich stretnutí a prispôsobíme sa Vašim požiadavkám. Orientačná cena na coffee break 3,50€ - 8,00€/os.

Na vyžádání
0 prázdné