Hotel Dvůr

Hotel-Dvůr-1
Hotel-Dvůr-2
Hotel-Dvůr-3

+ 2
další fotky

Nová Konferenční místnost pro cca 50 účastníků školení, teambuildingu nebo prezentace je k pronájmu v Hotelu Dvůr v obci Písková Lhota, jen pár kilometrů od Mladé Boleslavi. Architekt prostoru ponechal původní ráz bývalé stodoly včetně kamenných zdí, díky kterým se podařilo vytvořit originální prostředí pro pořádání firemních akcí.
Hotel s 22 pokoji a vlastní restaurací se nachází v centru Pískové Lhoty, snadno dostupné z hlavní silnice č. 16, která navazuje na dálnici D10. V uzavřeném areálu je k dispozici prostorné parkoviště.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma

Konferenční prostory

Konferenční místnost

Hotel Dvůr

Písková Lhota

50 2 000 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

95 %

17 recenzí

Personál
98 %
Služby
92 %
Čistota
98 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 18. 09. 2020

   • Krásné prostředí, všude velmi čisto a útulně. Příjemné posezení na venkovní zahradě až do pozdního večera. Personál ochotný a milý na děti.
   • Zaskočilo nás, že v hotelu nevaří. Na webových stránkách, je to uvedené, nicméně na prodejních portálech typu booking se to snadno přehlédne. V okolí najdete krásné restaurace.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 26. 07. 2020

   • Hotel předčil naše očekávání - krásné místo s prostornou zahradou plnou relaxačních prvků, jezírko plné ryb. Hotel je čistý, voňavý a jeho majitelé dělají svou práci s láskou a pro své hosty chtějí to nejlepší. Měli jsme zaplacený nejlevnější pokoj, ale protože bylo místo, majitel nám bez příplatku dal ten nejhezčí pokoj s velkou terasou a výhledem na zámek Stránov. Ráno nás čekala skvělá snídaně. Postel byla velmi pohodlná a večerní odpočinek ve velké vaně doladil parádní čas, který jsme zde strávili. Rádi se brzy zase vrátíme.
   • nic, vše bylo perfektní
   Celkové hodnocení:

   Autor: Jana, 26. 07. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Vlastislav, 02. 08. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 11. 07. 2020

   0 prázdné