hotel-international-prague_congress-hall-1
Konference
Konference
66 089 Kč/ den

V přízemí hotelu se nachází největší z konferenčních místností – Congress Hall. Hala je velmi variabilní a nabízí různé možnosti uspořádání. S uspořádáním typu divadlo nabídne prostor až pro 400 osob.
Kongresová hala má nevšední design bez sloupů, denní osvětlení a klimatizaci. Dále nabízí tlumočnické kabiny a vynikající akustiku. Úroveň pořádané akce jistě zvýší i rozlehlá zahrada, která na sál navazuje.
Pro Vaši úspěšnou konferenci Vám bude k dispozici osobní manažer, s jehož pomocí se Vaše akce stane zdařilým a nezapomenutelným zážitkem.

66 089 Kč / den

Možnost ubytování

Hotel International Prague
Hotel International Prague přímo v objektu Cenu Vám zašleme dle Vámi poptaného termínu. Více informací

Vybavení místnosti

Denní světlo Denní světlo Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup Zatemnění Zatemnění Pódium Pódium Wi-fi Wi-fi Zdarma Klimatizace Klimatizace Plátno Plátno Projektor Projektor Ozvučení Ozvučení Mikrofon Mikrofon Flipchart Flipchart Parkování Parkování 493 Kč /den Občerstvení Občerstvení 14m x 27m x 6m 14m x 27m x 6m Koberec Koberec

Kapacita

Uspořádání do U Uspořádání do U 80 osob Divadlo Divadlo 400 osob Třída Třída 240 osob Banket Banket 260 osob Jednání Jednání 80 osob Recepce Recepce 350 osob

Občerstvení

Varianta A

Káva, čaj, voda, ovocný salát, 1ks sladká položka

173 Kč za osobu

Varianta B

Káva, čaj, voda, ovocný salát, 1ks sladká položka, 1ks studená položka

222 Kč za osobu
0 prázdné