hotel-international-prague_congress-hall-1
Konference
Konference
63 395 Kč/ den

V přízemí hotelu se nachází největší z konferenčních místností – Congress Hall. Hala je velmi variabilní a nabízí různé možnosti uspořádání. S uspořádáním typu divadlo nabídne prostor až pro 400 osob.
Kongresová hala má nevšední design bez sloupů, denní osvětlení a klimatizaci. Dále nabízí tlumočnické kabiny a vynikající akustiku. Úroveň pořádané akce jistě zvýší i rozlehlá zahrada, která na sál navazuje.
Pro Vaši úspěšnou konferenci Vám bude k dispozici osobní manažer, s jehož pomocí se Vaše akce stane zdařilým a nezapomenutelným zážitkem.

63 395 Kč / den

Možnost ubytování

VŠ kolej Sinkule
VŠ kolej Sinkule 0.91 km od místa akce Cenu Vám zašleme dle Vámi poptaného termínu. Více informací

Vybavení místnosti

Denní světlo Denní světlo Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup Zatemnění Zatemnění Pódium Pódium Wi-fi Wi-fi Zdarma Klimatizace Klimatizace Plátno Plátno Projektor Projektor Ozvučení Ozvučení Mikrofon Mikrofon Flipchart Flipchart Parkování Parkování 473 Kč /den Občerstvení Občerstvení 14m x 27m x 6m 14m x 27m x 6m Koberec Koberec

Kapacita

Uspořádání do U Uspořádání do U 80 osob Divadlo Divadlo 400 osob Třída Třída 240 osob Banket Banket 260 osob Jednání Jednání 80 osob Recepce Recepce 350 osob

Občerstvení

Varianta A

Káva, čaj, voda, ovocný salát, 1ks sladká položka

166 Kč za osobu

Varianta B

Káva, čaj, voda, ovocný salát, 1ks sladká položka, 1ks studená položka

213 Kč za osobu
0 prázdné