Hotel Istria

Hotel-Istria-1
Hotel-Istria-2
Hotel-Istria-3

+ 27
dalších fotek

Hotel Istria ve Velkých Losinách na úpatí Jeseníků má pro potřeby firemních akcí připravený Salonek, do kterého se pohodlně usadí 20 osob. Personál vám ke školení či obchodnímu jednání nachystá potřebnou konferenční techniku i občerstvení podle přání, v objektu funguje také italská pizzerie.
Hotel s celkovou kapacitou 86 lůžek ve 32 pokojích má bezbariérový přístup. Najdete jej přímo v centru Velkých Losin u hlavní silnice č. 44, spojující Šumperk s Jeseníkem. Parkování před budovou a internetové wi-fi připojení se neplatí.te osvědčené značky, jakými jsou Coca Cola, Bonaqua, Juice, pivo Stella Artois, italská káva Alberto a další nepřeberné množství alkoholických a nealkoholických nápojů.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Salónek

Hotel Istria

Velké Losiny

20 Cena na vyžádání

Detail místnosti

Recenze

88 %

181 recenzí

Personál
96 %
Služby
90 %
Čistota
92 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Vstřícný personál a výborná kuchyně, obzvlášť italský kuchař dělající pizzu.
   • Vše v pořádku.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 10. 10. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 04. 10. 2020

   • Celkově se nám pobyt hodně líbil. Klidné a pohodové prostředí. V pizzerii jsme ocenili kuchaře a příjemnou a rychlou obsluhu.
   • Postrádali jsme jakékoliv oddychové místo mimo vlastní pokoj, ať už ve vnitřních nebo venkovních prostorách. Parkoviště a cesta z parkoviště do recepce by si zasloužily lepší úroveň.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 25. 09. 2020

   • Milý, usměvavý a vstřícný personál, čistota.
   • Italská kuchyně, jako občasné zpestření jídelníčku, dobrá. Ovšem při delším pobytu u koupě balíčku bych uvítala i českou klasiku s polévkou.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Ivana , 23. 09. 2020

   • Pobyt ve Vašem hotelu se nám moc líbil, byli jsme velmi spokojeni. Pěkné prostředí, ubytování perfektní. Příjemný personál, jak v recepci hotelu, tak v restauraci. Ke stravování také nemáme žádné výhrady, snídaně chutné, večeře velký výběr a moc dobré. Určitě doporučíme Váš hotel svým známým.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Milada Flídrová, 17. 09. 2020

   0 prázdné