Hotel Konopiště Nová myslivna

Hotel-Konopiště-Nová-myslivna-1
Hotel-Konopiště-Nová-myslivna-2
Hotel-Konopiště-Nová-myslivna-3

+ 9
dalších fotek

Ubytování v podzámčí nabízí Hotel Konopiště Nová Myslivna ve středu Čech. Hosté, kteří se tu ubytují, mají zámek Konopiště doslova na dosah ruky. Hotel nabízí ubytování v různých typech pokojů. Můžete si vybrat ty s vlastním sociálním zázemím, ale i ty levnější, které mají wc a sprchy sdílené s ostatními pokoji na chodbě. V celém objektu je bezplatné wifi připojení. Polopenze i plná penze je podávána v hotelové restauraci Nová Myslivna. Příjemně posedět je možné také v Retro Clubu Hubert. Obě místnosti jsou pak k dispozici pro soukromé i firemní akce. V okolí hotelu jsou velké travnaté plochy vhodné k pořádání různých výstav a soutěží. Konají se tu například výstavy psů. Děti se vyžijí na dětském hřišti přímo v areálu.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Club Hubert

Hotel Konopiště Nová myslivna

Benešov

80 5 000 Kč / den

Detail místnosti

Restaurace Nová Myslivna

Hotel Konopiště Nová myslivna

Benešov

350 50 000 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

77 %

36 recenzí

Personál
86 %
Služby
77 %
Čistota
83 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Klidné místo blízko zámku Konopiště, zařízení je starší, ale postupně obměňované. Pokoj i koupelna v pořádku, čisto, ručníky a koupelová kosmetika k dispozici. Parkoviště pro hotelové hosty zdarma, ubytování se psem za příplatek. Dobrá snídaně, bohatý výběr.
   • Zavřená restaurace.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Miroslava, 26. 09. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 27. 08. 2022

   • Ačkoliv nemám děti, moc se mi líbilo velké hřiště s úžasným množstvím atrakcí a vozítek pro všechny věkové kategorie. Příjemný pokoj, milý a ochotný personál.
   • Mírné vady na kráse: Pro mou krční páteř nepoužitelný polštář (zajel jsem si do Benešova pro anatomický), "gumové" rohlíky k snídani a zlobící televize. Napřed se rozpadal obraz, po několikerém odpojení a zapojení anténního kabelu se to výrazně zlepšilo, ale zase nešla většina českých programů (pokoj 118, doporučuji kontrolu TV). Nic z toho mi ale krásnou dovolenou nepokazilo :-)
   Celkové hodnocení:

   Autor: Miloš Bárta, 21. 08. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: Martin Pavlík, 15. 08. 2022

   • Starší vybavení hotelu, ale čisté, bohužel poměr cena-ubytování neodpovídá.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 25. 06. 2022

   0 prázdné