Hotel Lions

Hotel-Lions-1
Hotel-Lions-2
Hotel-Lions-3

+ 17
dalších fotek

Hotel Lions, školicí středisko Nesuchyně nabízí komfortní ubytování se širokým vyžitím. V areálu naleznete restauraci, snídaňovou restauraci, slunnou terasu, třináct konferenčních místností, bowlingové dráhy, squash, badmintom, stolní tenis, stolní fotbálek i kulečník. Venku je pro Vás připraven Advanture golf, plážový volejbal a multifunkční venkovní hřiště (tenis, nohejbal). Ve wellness centru na Vás čeká bazén (10 x 5 m) s perlivými schody a slanou vodou, parní aroma sauna a vířivá vana. Hotel nabízí i širokou nabídkou masáží či soukromou vířivku. Nesuchyně je vesnička ležící mezi královskými městy Rakovník a Slaný a je v polovině cesty mezi Prahou a lázeňským městem Karlovy Vary. Nachází se ve velmi pohostinné a klidné krajině s velkými možnostmi sportovního a turistického vyžití. Areály Hotelů LIONS jsme pro vás vybudovali s láskou a vkusem s využitím tradičních regionálních materiálů. Přímo v srdci Hotelu LIONS jsme pro Vás vybudovali prostorný a velmi útulný sál. Svou zámeckou atmosférou nabízí nádherný prostor pro svatební slavnosti, plesy a jiné společenské události. Rádi pro Vás připravíme slavnostní posezení u kulatých stolů, odpovídající Vašim požadavkům. Naleznete zde také prostorný bar a taneční parket. Sál lze také využít pro kongresové a prezentační události. Veškeré potřebné vybavení a techniku rádi poskytneme.  

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování 100 Kč /den

Konferenční prostory

Sál

Hotel Lions

Nesuchyně

50 Cena na vyžádání

Detail místnosti

Recenze

86 %

124 recenzí

Personál
86 %
Služby
86 %
Čistota
92 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   Celkové hodnocení:

   Autor: Zdeňka Brillová, 15. 12. 2020

   • Skvělé jídlo, služby i personál na jedničku
   • Tenké stěny pokojů, takže slyšíte vše
   Celkové hodnocení:

   Autor: Zdeňka Hartmanova, 14. 12. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Alena Pěnkavová, 07. 12. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Zdeněk Hohlberger, 07. 10. 2020

   • Byly jsme mile překvapeny vybaveností a také milým přístupem a ochotou personálu, zvláště p.ředitele. Moc se nám líbila organizace, čistota pokojů a byly jsme spokojené i se stravou. Moc a moc děkujeme.
   • Nevím jaký problém byl s kanalizací - v době, kdy jsme hrály minigolf byl cítit zápach. Bylo to ale jen v této lokalitě.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Věra Dostálová, 25. 09. 2020

   0 prázdné