Hotel Merkur

Hotel-Merkur-1
Hotel-Merkur-2
Hotel-Merkur-3

+ 37
dalších fotek

Hotel Merkur v centru Jablonce nad Nisou disponuje 79 pokoji v různých kategoriích, všechny jsou standardně vybaveny, s vlastním sociálním zařízením, Wi-Fi připojení je v celém hotelu. Parkovat lze v uzavřených garážích.
Vedle gastronomických zážitků ve dvou hotelových restauracích hotel nabízí také možnost pronájmu prostor na školení, firemní večírky a podobné akce. Odpočinku slouží solná jeskyně, která harmonizuje a léčí tělo i mysl. Působí blahodárně při neurózách, psychickém stresu, vyčerpanosti a depresích.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování 150 Kč /den
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Kavarna

Hotel Merkur

Jablonec nad Nisou

80 5 000 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

77 %

30 recenzí

Personál
90 %
Služby
77 %
Čistota
82 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Nejvíce jsme byli spokojeni s personálem, který byl milý a vstřícný.
   • Neměli jsme předem informaci o probíhající rekonstrukci jak přímo v hotelu - zřejmě kuchyně, tak i dopravní infrastruktury přímo před hotelem.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Alena, 28. 08. 2020

   • Klidné místo, dobře jsme se vyspali.
   • 1) Hotel nemá restauraci, ale na pokoji není varná konvice (což je dnes naprostý standard). 2) Na stránkách hotelu jsem si rezervoval přímo pokoj s manželskou postelí, ale při příjezdu jsem byl tázán, jaké postele chci, a dostali jsme poslední pokoj s manželskou postelí. 3) Pavučiny a zaprášený větrák v koupelně nepůsobí dobře. 4) Nábytek je starší, budiž, nicméně na křesílku, které se skoro rozpadá, se nesedí dobře. 5) Nebyl jsem si jistý, jestli je hotel vůbec otevřený. Přijeli jsme za soumraku, ale v loby byla tma (stejně jako i později večer) a vstupní dveře mají méně citlivý senzor. První dojem tedy nic moc. Ve výsledku špatný poměr cena/výkon.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Jiri Huf, 16. 08. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 09. 08. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 08. 08. 2020

   • Výborná lokalita.
   • Nemají parkoviště k dispozici.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 06. 07. 2020

   0 prázdné