Metropol Invest a.s.

Metropol-Invest-a.s.-1
Metropol-Invest-a.s.-2
Metropol-Invest-a.s.-3

+ 23
dalších fotek

Hotel METROPOL**** nabízí ubytování ve čtyřhvězdičkovém standardu na nejvyšší úrovni. Kromě unikátních pohledů na romantické soutěsky, nádherné vodopády a úžasnou historii regionu Spiš si můžete vychutnat i blahodárné účinky saunování a relaxu v hotelovém wellness centru, které mají hoteloví hosté k dispozici neomezeně a zdarma. Hotelové pokoje nabízejí hostům exkluzivní komfort a fantastický výhled na Vysoké Tatry, Centrum a panorama Slovenského ráje.
Nechte se hýčkat v hotelovém wellness centru a dopřejte svému tělu kýžené regeneraci a osvěžení. Příjemné prostředí tohoto wellness centra potěší nejen milovníky požitků na zvelebování a zrelaxování těla i duše, ale i všechny, kteří hledají únik od každodenního stresu.
V hotelu Metropol **** můžete relaxovat v pěti různých saunách, otužovat se v ochlazovacím bazénu a ledové studni, nechat se uvolnit ve vířivce, promasírovat třemi typy masážních sprch nebo si utřídit myšlenky na vyhřívaných lehátkách v oddechových zónách. Pokud upřednostňujete lidský dotek, k dispozici je klasická masáž, reflexní masáž chodidel i relaxační masáž vonným olejem, díky kterým bude vaše tělo opět zářit.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma

Konferenční prostory

Kongres

Metropol Invest a.s.

Spišská Nová Ves

Cena na vyžádání

Detail místnosti

Recenze

Zařízení zatím nemá žádné recenze.

0 prázdné