Hotel Morris

Hotel-Morris-1
Hotel-Morris-2
Hotel-Morris-3

+ 29
dalších fotek

Čtyřhvězdičkový hotel Morris sídlí přímo v centru České Lípy. V jeho docházkové vzdálenosti tak leží většina významných památek i dalších zajímavých míst. Samotný hotel sídlí v architektonicky velmi zajímavé budově, která je chloubou hlavního Masarykova náměstí. Ubytování je zde zajištěno ve 39 pokojích a apartmánech zařízených dle čtyřhvězdičkového standardu. V celém hotelu můžete obdivovat luxusní starožitný nábytek i doplňky pocházející z období baroka, rokoka i renesance. Součástí hotelu jsou dvě restaurace. Jedna z nich je zaměřena na středozemní kuchyni, v té druhé si poté můžete pochutnat na tradičních staročeských pokrmech. K příjemnému posezení výborně poslouží i místní kavárna a vinný sklípek. Nejen pro firemní klientelu jsou připraveny moderně zařízené školící a seminární sály s velmi dobrým technickým zázemím.

Wi-fi Wi-fi Zdarma

Konferenční prostory

Salonek

Hotel Morris

Česká Lípa

40 Cena na vyžádání

Detail místnosti

Školící místnost

Hotel Morris

Česká Lípa

35 5 505 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

90 %

145 recenzí

Personál
91 %
Služby
86 %
Čistota
95 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Wellness a balneo, ubytování
   • Parkování, komunikace obsluhy restauraci.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 03. 10. 2022

   • Služby a ochota personálu
   Celkové hodnocení:

   Autor: Ivana Žohová, 01. 10. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 07. 09. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: František Kulička, 05. 09. 2022

   • 1. Pěkné vybavení a dekorace v pokoji. 2. Ochota obsluhujícího personálu ve wellness (velmi příjemné jednání). 3. Ochota obsluhujícího personálu v restauraci.
   • 1. V hotelu nemají parkování a nevydávají ani parkovací karty - ubytovaný si musí najít možnost parkování sám. Pak ráno vstát, aby přeběhl celé náměstí a ještě před 8:00 stihl zaplatit parkovné. 2. Při přihlášení k ubytování je hned předáno časové rozvržení wellness - procedur bez možnosti výběru tak, aby to vyhovovalo ubytovaným. 3. V pokoji nebylo možné větrat, protože sem ústí ventilace z restaurace a ať se vaří cokoliv, vše je cítit v pokoji. 4. V restauraci byly veškeré nápoje pro ubytované zpoplatněné. 5. Zpoplatněný byl i župan na wellness procedury. 6. Byť je součástí pokoje kuchyňská linka, není v ní ani jedna sklenička,... 7. V okolí není pro děti nic.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 29. 08. 2022

   0 prázdné