hotel-na-doline_modry-sal-1
workshop Konference oslava večírek svatba teambuilding prezentace školení oslava narozenin
workshop Konference oslava večírek svatba teambuilding prezentace školení oslava narozenin
2 000 Kč/ den

Modrý sál v Hotelu Na Dolině má rozměry 12,5×6 metrů, je klimatizovaný, dostatečně osvětlený denním i umělým světlem a má vlastní sociální zařízení. Pro firemní školení, přednášky či obchodní jednání disponuje kvalitním ozvučením, mikrofony, projektorem a flipchartem, připravit lze také magnetickou nebo nástěnkovou tabuli.
Při školním uspořádání se uvnitř komfortně usadí 24 posluchačů, k tabuli do "U" jich vejde 27. Tradiční valaškou výzdobu sálu doplňuje i stylový dřevěný nábytek, pohodlné židle jsou polstrované.

2 000 Kč / den

Možnost ubytování

Hotel Na Dolině
Hotel Na Dolině přímo v objektu Cenu Vám zašleme dle Vámi poptaného termínu. Více informací

Vybavení místnosti

Denní světlo Denní světlo Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup Wi-fi Wi-fi Zdarma Klimatizace Klimatizace Plátno Plátno Projektor Projektor Ozvučení Ozvučení Mikrofon Mikrofon Flipchart Flipchart Parkování Parkování Zdarma Občerstvení Občerstvení 6m x 12,5m x 3m 6m x 12,5m x 3m Parkety Parkety

Kapacita

Uspořádání do U Uspořádání do U 25 osob Divadlo Divadlo 64 osob Třída Třída 24 osob Banket Banket 64 osob Jednání Jednání 26 osob

Občerstvení

Varianta A

Coffeebreak, obsahuje kávu, čaj, vodu, 2ks slaného nebo sladkého pečiva

100 Kč za osobu

Varianta B

Obědové / večerní menu, sestává se z polévky a 3 variant hlavního chodu.

190 Kč za osobu

Varianta C

Coffeebreak, obsahuje kávu, čaj, vodu, 2ks slaného nebo sladkého pečiva. Obědové / večerní menu, sestává se z polévky a 3 variant hlavního chodu.

290 Kč za osobu
0 prázdné