Hotel Partizán

Hotel-Partizán-1
Hotel-Partizán-2
Hotel-Partizán-3

+ 37
dalších fotek

Nosnou ideou Hotelu Partizán **** je dopřát našim klientům a přátelům všechno to, čemu se říká dokonalost pocitů. Spojili jsme proto profesionalitu služeb s hřejivě laskavou atmosférou interiérů hotelu. Sladili jsme překrásné prostředí okolní přírody s odpočinkem v klidném náručí wellness zákoutí.

Vytvořili jsme pro naše návštěvníky lukrativní prostor, kde se dá sloučit relax s prací ale i aktivním odpočinkem. Ubytování v Nízkých Tatrách je tím nejlepším místem pro Váš odpočinek.

Vybudovali jsme hotelový nadstandard, který ocení každý klient, firma, či rodiny s dětmi, kterým se informační servis spojuje se zážitkovými aktivitami.
Jednoduše dokážeme Vám dát více, neboť Hotel Partizán **** dáváme kromě ubytování i kus ze sebe.

Hotel Partizán **** je považován za ozdobu tálového. Jeho poloha uprostřed Slovenska je výhodou. Lze jej považovat za rodinný hotel, který klientům nabízí pohodlí v pokojích a apartmánech moderního, elegantního designu v netradičně stylovém provedení s čarokrásným panoramatickým výhledem.

Hotel přináší klientovi množství příležitostí team-buildingové charakteru, outdorové aktivit a sportovního vyžití, ale stejně se postará o jeho potřeby iv oblasti relaxu. Součástí hotelu je nové NATURE Wellness Center, které splňuje všechny předpoklady wellness trendů jako životního stylu současného klienta a rodiny. Za odpočinkem a odpočinkem Vás takto provedeme až po 1620 m² relaxačního zázemí s bazénem, ​​dětským bazénkem, SPA částí, saunami a odpočívárnou.

Dokonalost, workshopů, konferencí, jednacích ale i eventových možností představuje vysoký standard prostor Hotelu Partizán **** v podobě kongresového centra o celkové rozloze 1000m ². Devět plně vybavených klimatizovaných zasedacích s & 'la salonků s kapacitou 450 míst, disponuje netradiční variabilitou prostor a nejmodernější technikou.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Grand Tále

Hotel Partizán****

Horná Lehota

500 24 342 Kč / den

Detail místnosti
0 prázdné