Hotel Rajská zahrada

Hotel-Rajská-zahrada-1
Hotel-Rajská-zahrada-2
Hotel-Rajská-zahrada-3

+ 15
dalších fotek

Hotel Rajská zahrada stojí v těsné blízkosti historického náměstí Nového Města nad Metují, na skalnatém ostrohu nad meandry řeky Metuje. Hotel je vybaven vlastní restaurací s výbornou domácí i světovou kuchyní. Pro oslavy nebo firemní akce je připraven moderně vybavený hotelový salónek s terasou. Některé ze stylových pokojů skýtají nádherný výhled do údolí.
Celý areál je pokryt wi-fi připojením k internetu. Součástí hotelu je výborně vybavené wellness a fitness a uzavřený dvůr s parkováním pro hotelové hosty

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Pevný internet Pevný internet Zdarma
Parkování Parkování Zdarma
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Konferenční salonek

Hotel Rajská zahrada

Nové Město nad Metují

60 3 000 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

91 %

52 recenzí

Personál
92 %
Služby
92 %
Čistota
94 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 19. 09. 2020

   • Škoda, že v pokojích se střešními okny není klimatizace, v tropických nocích se tam špatně spí.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 23. 08. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 23. 08. 2020

   • Výhled z terasy do údolí řeky. Vlastní parkoviště. Prostorné pokoje, dostatek úložných prostorů. Koupelna velmi pěkná Fit centrum v ceně Bazén v ceně Dobrá restaurace i jídlo Možnost platby kartou. Ochotný personál
   • Absence klimatizace. Stojanový větrák je slabá náhražka a víří prach. Střešní okna v pokoji neumožňují výhled, je s nimi problém při dešti, větrání, uzavírání rolet. To v žádném případě neodpovídá 4* hotelu. Měla by na to být sleva a zákazník by měl vědět předem že je to půdní pokoj. V restauraci jsem dostal kalné pivo, které se nedalo pít a vrátil jsem ho. Ale bylo mi účtováno.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Vilém, 14. 08. 2020

   • Všechno bylo skvele.
   • Bohuzel v koupelně je sice krásná vířivá vana, ale sprchovat se v ni vůbec nedá a přeci jen sprcha je základ.... koupelna je hodne velká a sprchový kout by se tam přeci vešel.. To je jediná vada, ale myslim že důležitá. Ale jinak bylo vše opravdu úžasné. A za tu konstrukci koupelny personálr rozhodně nemůze, Takže opravdu velké diky!!!
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 29. 07. 2020

   0 prázdné