hotel-relax-vrchbela_konferencni-sal-1
Konference tisková konference prezentace školení
Konference tisková konference prezentace školení
1 210 Kč/ hodinu

Konferenční sál v Hotelu Relax Vrchbělá je určen pro konání různých firemních školení, prezentací, konferencí či firemních večírků. Kapacita je při divadelním seřazení židlí až 90 míst, ve školní variantě uspořádání nábytku se usadí 36 osob.Místnost je plně vybavená veškerou potřebnou technikou jako je flipchart, plátno, projektor a nechybí ani podium pro přednášející. V případě potřeby lze zajistit i ozvučení včetně mikrofonu. Připojení k internetu zajišťuje WiFi signál. Hotel nabízí možnost občerstvení. Do sálu je zajištěn bezbariérový přístup.

1 210 Kč / hodina

Možnost ubytování

Penzion V Zálesí
Penzion V Zálesí 6.98 km od místa akce Cenu Vám zašleme dle Vámi poptaného termínu. Více informací

Vybavení místnosti

Denní světlo Denní světlo Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup Zatemnění Zatemnění Pódium Pódium Wi-fi Wi-fi Zdarma Plátno Plátno Projektor Projektor Ozvučení Ozvučení Mikrofon Mikrofon Flipchart Flipchart Parkování Parkování Zdarma Občerstvení Občerstvení 14m x 10m x 4,5m 14m x 10m x 4,5m Parkety Parkety

Kapacita

Uspořádání do U Uspořádání do U 36 osob Divadlo Divadlo 90 osob Třída Třída 36 osob

Občerstvení

Varianta A

1 ks bagetka se šunkou od kosti s jemným křenovým dipem; 1 ks croissant; voda, káva, čaj, domácí limonáda

Na vyžádání

Varianta B

1 ks bagetka s hermelínem na lůžku čerstvého salátu, 1 ks domácí kynuté buchty (povidla/mák/tvaroh), ovocná mísa; voda s citronem, káva, čaj, džus (různé druhy)

Na vyžádání
0 prázdné