hotel-restart_kongresovy-sal-raholec-1
oslava večírek svatba školení oslava narozenin
oslava večírek svatba školení oslava narozenin

Jsme ideálním místem pro uspořádání větších školení, disponujeme konferenčním sálem o rozloze 300m2. Sál je kompletně klimatizovaný s rekuperací vzduchu a možností nastavení různých scén osvětlení.  
Možnost využití techniky: stropní projektory s vestavěnými projekčními plátny a el. roletami pro 100% zatmění, kompletním ozvučením včetně přenosných mikrofonů, možnost využití mobilního pódia nebo tanečního parketu s vestavěnými disco světly.
Protihluková mobilní příčka, zajišťuje možnost rozdělení velkého sálu na dva menší. Propojení sálu s venkovní terasou, zajišťuje dobití nových sil a energie.
Je to ideální prostor pro školení, firemní večírky, svatby a rodinné oslavy.  Pro větší akce, 150 osob a více, lze propojit  prostory restaurace s velkým sálem a získat 600m2 užitkové plochy pro menší ples nebo větší firemní akci.


Cena na vyžádání

Možnost ubytování

Hotel reSTART
Hotel reSTART přímo v objektu Cenu Vám zašleme dle Vámi poptaného termínu. Více informací

Vybavení místnosti

Zatemnění Zatemnění Pódium Pódium Wi-fi Wi-fi Zdarma Pevný internet Pevný internet Zdarma Klimatizace Klimatizace Plátno Plátno Projektor Projektor Ozvučení Ozvučení Mikrofon Mikrofon Parkování Parkování Zdarma

Kapacita

Informace o kapacitách nejsou dostupné.

Občerstvení

Provozovatel zařízení nevyplnil informace o nabídce občerstvení.
Pokud máte o nabídku zájem, uveďte prosím do poznámky poptávky.

0 prázdné