Wellness hotel Říčky

Wellness-hotel-Říčky-1
Wellness-hotel-Říčky-2
Wellness-hotel-Říčky-3

+ 25
dalších fotek

Wellness hotel Říčky se nachází  přímo v centru obce Říčky v Orlických horách. V zimním období návštěvníci ocení možnost lyžařského vyžití ve ski centru Říčky, kam zajišťuje denně dopravu skibus, který má zastávku přímo před hotelem.
Pro milovníky běžeckého lyžování jsou zde připraveny desítky upravených běžeckých tras, na které se napojíte v blízkosti hotelu. Po lyžování mohou zdarma ubytovaní hosté využít služby hotelového wellness centra (do 15:00 - následně je vstup zpoplatněn), kde mají k dispozici bazén (4x10m), vířivku, finskou saunu, relaxační místnost a fitcentrum. Ubytování  zajišťují pokoje a apartmány. Všechny pokoje  a apartmány mají wc, sprchu, televizi, hygienické potřeby, ručníky, povlečení, vlastní lyžárnu a překrásný výhled na údolí. Většina pokojů má také terasu nebo balkon.
Dále se v hotelu nachází restaurace, která zajišťuje stravování hostů, bar a plně vybavené kongresové centrum s kapacitou 30 osob.
V celém areálu je k dispozici zdarma WIFI připojení k síti. Přijímáme platby kreditními kartami. U hotelu je parkoviště zdarma nebo kryté garážové parkoviště za poplatek. V letním období mají ubytovaní hosté navíc k dispozici multifunkční hřiště na tenis, volejbal, nohejbal apod.  Okolí Říček nabízí také spoustu cyklostezek různých náročností, ve skicentru si můžete půjčit terénní tříkolku nebo koloběžku, kterou Vám lanová dráha vyveze na kopec a Vy můžete sjíždět červenou sjezdovku i bez lyží. Pro milovníky adrenalinu je ve skicentru připraveno i lanové centrum, kde můžete zdolávat překážky až ve výšce 8 m nad zemí. Věříme, že každý náš host si zde najde to své a bude se zdejším pobytem spokojen a doufáme, že se k nám hosté budou rádi vracet.
Je zde také velká nabídka výletů za kulturou a památkami, další informaci najdete v sekci Volný čas. V této sekci najdete také informace o zimních a letních aktivitách, které můžete absolvovat v okolí hotelu. Cena zahrnuje: vstup do wellness centra (10.-15.hodin),  venkovní parkování, WIFI připojení k internetu v celém hotelu, úschovnu kol, dětský koutek.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Konferenční sál

Wellness hotel Říčky

Říčky v Orlických horách

50 1 000 Kč / den

Detail místnosti

Restaurace

Wellness hotel Říčky

Říčky v Orlických horách

Cena na vyžádání

Detail místnosti

Salónek s barem

Wellness hotel Říčky

Říčky v Orlických horách

Cena na vyžádání

Detail místnosti

Recenze

90 %

57 recenzí

Personál
89 %
Služby
90 %
Čistota
94 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Krasná lokalita, zařízení hotelu a apartmánu, milý, vstřícný personál až na pana provozního a jednu recepční.
   • Večeře v rámci polopenze - kvalita, chuť, gastronomické zpracování na úrovni nepoživatelnosti. Studený bazén, který rozhodně neměl teplotu 27 °C, malá vířivka, sauna v čase až od 16:00 nevyhovující.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Lenka Sobotková, 14. 07. 2021

   • Krásná příroda, ochotný personál, bazén a vířivka.
   • Fronty na kávovar při snídani.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Olga Neumannová, 11. 07. 2021

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 08. 06. 2021

   Celkové hodnocení:

   Autor: Eva Valentová, 08. 06. 2021

   • nádherné welnes, okolí, personál, doporučuji
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 17. 12. 2020

   0 prázdné