grandhotel-salva_galerie-1
workshop prezentace školení
workshop prezentace školení

Do Galerie v Grandhotelu Salva s rozlohou 63 m2 se při divadelním uspořádání nábytku vejde 45 hostů, podle přání lze připravit i jiné varianty sezení. Prostor se dá propojit také s vedlejší zahrádkou a atriem s kapacitou dalších 70 osob.Pro školení, meetingy nebo prezentace je místnost vybavená dataprojektorem, promítacím plátnem, flipchartem a ozvučením, zapůjčit si můžete laserové ukazovátko. Galerii osvětluje denní světlo, sedí se na komfortních polstrovaných židlích a křesílkách. K internetu se připojíte přes vysokorychlostní wi-fi.

Cena na vyžádání

Možnost ubytování

GRANDHOTEL SALVA
GRANDHOTEL SALVA přímo v objektu Cenu Vám zašleme dle Vámi poptaného termínu. Více informací

Vybavení místnosti

Denní světlo Denní světlo Wi-fi Wi-fi Zdarma Plátno Plátno Projektor Projektor Ozvučení Ozvučení Flipchart Flipchart Parkování Parkování Zdarma Občerstvení Občerstvení

Kapacita

Divadlo Divadlo 45 osob

Občerstvení

Varianta A

Nápojový balíček Výběr z teplých nápojů (káva Brosio od výrovce J. J. Darboven, čaj Ronnefeldt Teavelope – černý, zelený, citronový, ovocný) Variace domácích limonád (bezinková, levandulová, černorybízová, červenorybízová, višňová, aroniová) CAPRA H20

Na vyžádání

Varianta B

Sladký balíček (I. svačina) Nápojový balíček Čerstvé sezónní ovoce (100 g) Domácí ovocný koláč s drobenkou (100 g)

Na vyžádání

Varianta C

Slaný balíček (II. svačina) Nápojový balíček Čerstvé sezónní ovoce (100 g) Domácí bageta (90 g) nebo sandwich plněný sýrem ementál, šunkou, pomazánkou z čerstvých sýrů, rajčetem a salátem (120 g)

Na vyžádání

Varianta D

Slano-sladký balíček (III. svačina) Nápojový balíček Čerstvé sezónní ovoce (100 g) Domácí ovocný koláč s drobenkou (100 g), domácí bageta (90 g) nebo sandwich plněný sýrem ementál, šunkou, pomazánkou z čerstvých sýrů, rajčetem a salátem (120 g)

Na vyžádání
0 prázdné