Hotelový RESORT STEIN

Hotelový-RESORT-STEIN-1
Hotelový-RESORT-STEIN-2
Hotelový-RESORT-STEIN-3

+ 23
dalších fotek

Tříhvězdičkový hotel Resort Stein v blízkosti Františkových Lázní a Chebu nabízí 32 pokojů v různých stylech a kvalitní českou i mezinárodní kuchyni. Atraktivní je také pro firemní klientelu, protože disponuje speciálně navrženými klimatizovanými školicími místnosti, které jsou vybaveny moderní high-tech kongresovou technikou, moderním mobiliářem a rychlým připojením k internetu.
Po konferenci, školení nebo kongresu můžete využít řadu relaxačních aktivit od projížděk na koních po plavbu na loďkách.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování 150 Kč /den
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Conference room

Hotelový RESORT STEIN

Cheb

60 3 000 Kč / den

Detail místnosti

New Mexico sál

Hotelový RESORT STEIN

Cheb

100 5 000 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

87 %

152 recenzí

Personál
88 %
Služby
85 %
Čistota
91 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 14. 08. 2022

   • Co doporučit lze jsou snídaně, guláš a je zde příjemné okolí.
   • Vítejte v hotelu Stein, kde musíte platit i parkování ???? Dále si platíte v rezortu bazén, 250Kč příplatek dětská postýlka, zaplatíte poplatek obci a bůh ví na co vše jsem ještě zapomněl a přehlédl. Kde lze na něčem profitovat bez milosti je tu tak učiněno a chybí tu už asi jen zpoplatněné toalety. To od hotelu ***, kde platíte 2k/pokoj nečekáte. K tomu připočtěte snídaně 150Kč/os. večeře 300Kč/os. a dostáváme se na částku, která je na české poměry už našponovaná a samozřejmě cílená na německou klientelu. Ale s tím vším počítáte a nijak byste neřešili. Tzv. jedete tam s tím peníze utratit. Ale chcete tedy odpočinout a mít nějaký ten servis. Ten se dostavil ve formě, že na jídelní lístek jsem jeden den dokázal čekat i 30min., než partnerka nevydržela a šla se zeptat obsluhy sama. Jinak bych tam na něj čekal dle mého ještě dnes. Následně jsem čekal 30min. na polévku. Pokud tedy zde budete obědvat, dejte si na to 2-3h čas. Rozhodně si nedávejte po obědě nějakou pracovní schůzku, jelikož reálně hrozí, že na Vás klient už bude někde čekat a vy budete mít na stole teprve polévku. Večer pak milé posezení zpříjemní průměrná čekací doba na pivo 15-20min. Takže se manželky absolutně nemusí bát, že by se jim manžel opil. Čekací doba se ovšem přímo úměrně měnila s německým jazykem. Němci na stůl dostaly sice to samé jako my, ale aspoň výrazně rychleji ???? Chcete si tedy spravit náladu a dáte si 400g řízek a těšíte se na flákotu masa. Dočkáte se na tenko rozklepaných řízků poctivě vysušených z fritézy a o 400g šťavnaté flákotě si můžete jít nechat zdát. A to hned ve 22:00 kdy Vás pošlou na pokoj s tím, že se zavírá. A po 22:00 nemáte šanci potkat už nikoho z personálu. Bavit se o tom, že hotel asi našel zalíbení “pomáhat” ukrajinským spoluobčanům a tím i sobě nemá už ani cenu. Sice nevidím do platových podmínek hotelu, ale tak nějak mi je jasné, že tahle strategie je především výhodná hlavně pro hotel. To, že to odnese klient tuhle absolutní neprofesionalitu a nezájmem je už nepodstatné. Levnější pracovní síla je totiž levnější pracovní síla. Ale co čekat od rezortu, který Vám účtuje přistýlku pro půlroční miminko a parkování. Jezdili jsme sem i léta předešlá a s jistotou mohu říct, že další rok již pojedeme jinam. Víte on lze dělat byznys. Ale je byznys a byznys a vše by mělo mít nějaké své meze.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Viktor Stujber, 05. 08. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 16. 07. 2022

   • strava bazén
   • Dětské hřiště zamčeno Chyběl masér-ka
   Celkové hodnocení:

   Autor: Jaroslav Koryta, 08. 07. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 08. 07. 2022

   0 prázdné