Hotel Styl

Hotel-Styl-1
Hotel-Styl-2
Hotel-Styl-3

+ 8
dalších fotek

Hotel Styl je tvořen dvěmi budovami, společnou recepci naleznete v hlavní budově v prostorách restaurace. V prvním patře této budovy je část hotelových pokojů. Druhá, větší část pokojů, je v oddělené druhé budově, která je vzdálena asi 100 metrů. Hotel Styl nabízí 5 jednolůžkových, 12 dvoulůžkových a 1 třílůžkový pokoj. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, pokoje jsou vybaveny TV + SAT. Restaurace, kavárna, bar, parkoviště. Lyžarský vlek hned vedle hotelu.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma

Konferenční prostory

Restaurace

Hotel Styl

Hlinsko

Cena na vyžádání

Detail místnosti

Recenze

89 %

36 recenzí

Personál
96 %
Služby
89 %
Čistota
92 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 01. 08. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 17. 07. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 12. 07. 2020

   • Milý personál, výborné pivo i jídlo, v rámci poměru cena a kvalita... absolutně špičkové. Samozřejmě standardně zařízený (v mém případě jednolůžkový pokoj), čistý... Byl jsem jeden den a přespával, druhý den brzo ráno vyrážel na dlouhou tůru. Večer mi usmažili řízek a dali chleba... Jak říkám hodně rodinné, milé, přitom velmi dobré a profesionální. Vřele doporučuji!
   • Těžko něco vytknout. Navíc v dané cenové kategorii. Hotel znám z mládí a z dřívějška. Při plné sezóně někteří hosté mohou být hlučnější a z definice typu hotelu to budete slyšet... ale zase u hotelu na sjezdovce s tím budete asi počítat, případně sami budete radostně hlučet:)
   Celkové hodnocení:

   Autor: Jan, 23. 06. 2020

   • Velmi milý, ochotný a příjemný personál, kuchyň byla výtečná, wellness na velmi dobré úrovni. Byli jsme nadmíru spokojení.
   • Hotel by potřeboval celkem velkou rekonstrukci, vybavení zastaralé.
   Celkové hodnocení:

   Autor: M. Pabišová, 20. 06. 2020

   0 prázdné