Hotel Toscca

Hotel-Toscca-1
Hotel-Toscca-2
Hotel-Toscca-3

+ 20
dalších fotek

Hotel Toscca nabízí ubytování v malebném prostředí polabské vesničky Čelákovice ležící ve Středočeském kraji. Hotel je vzdálen pouhých 15 kilometrů od hlavního města Prahy, 2 km od Lázní Toušeň a 5 kilometrů od golfového resortu v Mstěticích, kde mají hosté zajištěnou slevu 15 %.
Hotel Toscca je vzhledem ke své poloze v blízkosti Prahy ideálním místem pro trávení odpočinkové dovolené i pro pořádání firemních akcí. Ubytování je zajištěno v moderně zařízených pokojích a apartmánech s celkovou kapacitou 72 lůžek (včetně přistýlek), které jsou umístěny v 1. patře hotelu. V přízemí se poté nachází hotelová recepce a komfortně vybavené konferenční prostory.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Konferenční sál

hotel Toscca

Čelákovice

80 4 000 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

88 %

110 recenzí

Personál
93 %
Služby
86 %
Čistota
90 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 11. 10. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 08. 10. 2020

   • Velice milý a ochotný personál, výborné jídlo, dobře vybavené pokoje. Tentokrát jsem měla kromě konferenčního stolku i malý psací stolek s klasickou židlí což bylo na psaní a čtení super. Také televize, která sama zvládne DVBT2 bez setoboxu, takže už nemusíte používat dva ovladače je fajn. Těším se na příští návštěvu.
   • Měla jsem proleželou postel a zeď za postelí by chtěla vymalovat, ale to se mi stalo poprvé. Už jsem tu bydlela několikrát v jiných pokojích a bylo to v pohodě. Možná je tento pokoj víc používaný.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Martina, 08. 10. 2020

   • Personál byl vcelku milí.
   • Bohužel na matracích se nedalo spát :/ byly pérové, rozvrzané a proleželé. Čistota koupelny bohužel také nic moc.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Diana, 04. 10. 2020

   • Příjemná paní recepční, která nám přidala přistýlku pro nečekaného nocležníka a paní co nám chystala snídani, vajíčka měla jako doma dělané, výborné :-) :-)
   Celkové hodnocení:

   Autor: Petra, 05. 09. 2020

   0 prázdné