Hotel U Pramenů

Hotel-U-Pramenů-1
Hotel-U-Pramenů-2
Hotel-U-Pramenů-3

+ 7
dalších fotek

Moderní čtyřhvězdičkový hotel U Pramenů nabízí ubytování v příjemném prostředí západočeského města Plzeň. Hotel zde sídlí v městské části Roudná, odkud se snadno a rychle dostanete do centra. Ubytování je zajištěno ve dvaceti nadstandardně zařízených dvoulůžkových pokojích rozdělených do tří kategorií. K dispozici je šestnáct pokojů typu Standard, dva Superior pokoje a dva komfortně zařízené apartmány. Součástí hotelu je příjemná restaurace s venkovním posezením nabízející speciality české i mezinárodní kuchyně. V místní vinotéce si poté můžete zakoupit chutné moravské víno. K dispozici jsou i konferenční prostory vhodné pro pořádání firemních a soukromých akcí a oslav.

Wi-fi

Wi-fi

Parkování

Parkování

Občerstvení

Občerstvení

Konferenční prostory

Konferenční místnost

Hotel U Pramenů

Na Roudné 123/212 Plzeň

30 osob 2 500 Kč / den

Detail místnosti Detail zařízení

Francouzský salonek

Hotel U Pramenů

Na Roudné 123/212 Plzeň

30 osob 2 500 Kč / den

Detail místnosti Detail zařízení

Recenze

75 %

7 recenzí

Personál
66 %
Vybavení
73 %
Čistota
87 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   Celkové hodnocení:

   Autor: Ondřej, 01. 01. 2017

   • Velice špatný signál Wifi a zavřený wellness..
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 23. 10. 2015

   Celkové hodnocení:

   Autor: Drahomír Schwarz, 10. 08. 2015

   • Moc hezky a prostorny pokoj se solidnim vybavenim. Poloha idealni a prochazkou do centra to lze stihnout do 15minut. Moznost parkovani na uzavrenem hotelovem parkovisti takze bez starosti po dobu pobytu. Slecna na recepci byla vstricna a formality spojene s vydanim pokoje v pozdnich vecernich hodinach rychle vyridila.
   • Wifi nekonecny problem na hotelu protoze nemel dosah na pokoji jedine v jidelne a recepci. Reklamace byla i od dalsich hostu v dany den u personalu na recepci. Zalezitost se resi uz dlouhodobe, ale bohuzel bez potrebneho efektu. Krome vyberu ze sortimentu kavy byl jen jeden napoj a to jablecny dzus. U 4★ hotelu vyssi kategorie by mohla byt nabidka urcite pestrejsi. Odpovedny personal u snidane pozapomel, ze k jidlu je treba mit k dispozici i pribory. Na snidani jsem byl v 09.15h i s jinymi navstevniky hotelu a snidane je od 07-10h k dispozici. Bohuzel 10minut nebyla obsluha k dispozici, aby se situace resila takze sme ji museli najit a po upozorneni se situace vyresila.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 07. 09. 2013

   • Dobrý den, ubytovali jsme se ve Vašem hotelu.Je zde vidět práce architekta,ale bohužel apartmán,který jsme obývali je pro 4členou rodinu dost těsný.Není,kam si uložit věci a projít kolem nábytku jen s obtížemi.A to podotýkám nejsme větších rozměrů. Snídaně ve Vašem hotelu jsou dost podprůměrné,chyběla teplá kuchyně. Víme,že zy firmu Lindt,která s Vámi sousedí nemůžete,ale bylo by dobré,kdyby někdo z majitelů,nebo z vedení se ubytoval na apartmánu 205 a ráno od 7hod tam jezdili z vozíkem a bouchali s plechy.Trochu nás zarazilo,že pani recepční o tomto problému nic neví. Až příště pojedeme do Plzně,tak víme,že budeme hledat ubytování jinde. S pozdavem M.Chládková
   Celkové hodnocení:

   Autor: Karel Chládek, 04. 05. 2013

   Kontakt

   Kontaktní formulář

   Ubytování pro Vaši konferenci Vám přineseme již brzy

   Zatím si ho můžete vybrat na Hotel.cz.

   Přejít na Hotel.cz
   0 prázdné

   Cookies používáme proto, abychom mohli přizpůsobovat a měřit reklamy a analyzovat návštěvnost.
   Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s tím, že smíme pomocí cookies shromažďovat informace na Konfi i mimo něj.