2 000 Kč/ den

Salonek u recepce je užší prostor s výměrou 40 m2 a kapacitou od 15 do 30 osob podle rozestavění stolů a židlí. Ideálně se hodí pro uspořádání menšího podnikového školení, odborné přednášky nebo semináře. Na základě vašich požadavků může být místnost vybavená flipchartem, projektorem, plátnem, ozvučením a další technikou.
Salonek má bezbariérový přístup a díky velkým oknům po celé jedné straně také dostatek denního světla. Pro účastníky firemní akce je možné zajistit coffee break i celodenní stravování.

2 000 Kč / den

Možnost ubytování

Hotel Slunce
Hotel Slunce přímo v objektu Cenu Vám zašleme dle Vámi poptaného termínu. Více informací

Vybavení místnosti

Denní světlo Denní světlo Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup Zatemnění Zatemnění Wi-fi Wi-fi Zdarma Plátno Plátno Projektor Projektor Ozvučení Ozvučení Flipchart Flipchart Parkování Parkování Zdarma Občerstvení Občerstvení 4m x 11m x 3,5m 4m x 11m x 3,5m Koberec Koberec

Kapacita

Jednání Jednání 26 osob

Občerstvení

Varianta A

Dle objednávky

Na vyžádání
0 prázdné