icg-capability-s-r-o_mistnost-1-1
schůzka workshop prezentace školení
schůzka workshop prezentace školení
5 566 Kč/ den968 Kč/ hodinu

Školicí místnost umožňuje uspořádání workshopu, školení nebo jednání až pro 16 osob v komfortním usazení s flexibilním rozmístěním stolů. V bezbariérové, uzamykatelné místnosti najdete 4K Smart TV s úhlopříčkou 75 palců, (k dispozici HDMI kabel nebo připojení přes síť, prezentér), magnetické whiteboardy na zdech, flipchart tabuli s papíry. Připravíme pro Vás základní facilitační pomůcky – barevné fixy a post-it bločky. Připojení k wi-fi je samozřejmostí, stejně jako klimatizace. V ceně pronájmu máte od nás standardní občerstvení (voda, čaj, káva, mísa ovoce), další možnosti občerstvení nabízíme po domluvě za příplatek.
Poskytujeme také doplňkové služby za příznivou cenu. 

5 566 Kč / den
968 Kč / hodina

Vybavení místnosti

Denní světlo Denní světlo Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup Zatemnění Zatemnění Klimatizace Klimatizace Projektor Projektor Flipchart Flipchart Občerstvení Občerstvení 6m x 10m x 2,8m 6m x 10m x 2,8m Koberec Koberec

Kapacita

Uspořádání do U Uspořádání do U 16 osob Třída Třída 16 osob Jednání Jednání 16 osob

Občerstvení

Varianta A

Voda z Fontány a kvalitní káva a čaje po celou dobu pronájmu + mísa ovoce, stojan s mixem sušenek (slané / sladké), drobné křupavé pečivo.

60 Kč za osobu

Varianta B

Voda z Fontány, ovocné sirupy, kvalitní káva a čaje po celou dobu pronájmu + mísa ovoce, stojan s mixem sušenek (slané / sladké), plněné bagety.

100 Kč za osobu
0 prázdné