icg-capability-s-r-o_mistnost-1-1
schůzka workshop prezentace školení
schůzka workshop prezentace školení
5 566 Kč/ den968 Kč/ hodinu

Školicí místnost umožňuje uspořádání workshopu, školení nebo jednání až pro 16 osob v komfortním usazení s flexibilním rozmístěním stolů. V bezbariérové, uzamykatelné místnosti najdete 4K Smart TV s úhlopříčkou 75 palců, (k dispozici HDMI kabel nebo připojení přes síť, prezentér), magnetické whiteboardy na zdech, flipchart tabuli s papíry. Připravíme pro Vás základní facilitační pomůcky – barevné fixy a post-it bločky. Připojení k wi-fi je samozřejmostí, stejně jako klimatizace. V ceně pronájmu máte od nás standardní občerstvení (voda, čaj, káva, mísa ovoce), další možnosti občerstvení nabízíme po domluvě za příplatek.
Poskytujeme také doplňkové služby za příznivou cenu. 

5 566 Kč / den
968 Kč / hodina

Možnost ubytování

Casa Italia
Casa Italia 0.13 km od místa akce Cenu Vám zašleme dle Vámi poptaného termínu. Více informací

Vybavení místnosti

Denní světlo Denní světlo Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup Zatemnění Zatemnění Klimatizace Klimatizace Projektor Projektor Flipchart Flipchart Občerstvení Občerstvení 6m x 10m x 2,8m 6m x 10m x 2,8m Koberec Koberec

Kapacita

Uspořádání do U Uspořádání do U 16 osob Třída Třída 16 osob Jednání Jednání 16 osob

Občerstvení

Varianta A

Voda z Fontány a kvalitní káva a čaje po celou dobu pronájmu + mísa ovoce, stojan s mixem sušenek (slané / sladké), drobné křupavé pečivo.

60 Kč za osobu

Varianta B

Voda z Fontány, ovocné sirupy, kvalitní káva a čaje po celou dobu pronájmu + mísa ovoce, stojan s mixem sušenek (slané / sladké), plněné bagety.

100 Kč za osobu
0 prázdné