Jánošíkov Dvor

Jánošíkov-Dvor-1
Jánošíkov-Dvor-2
Jánošíkov-Dvor-3

+ 25
dalších fotek

Rekreační komplex Jánošikov Dvor je situován v příjemném prostředí malebné slovenské vesničky Zázrivá. Ta leží v překrásné oblasti národního parku Malá Fatra. Ubytování je zde zajištěno ve třech dřevěných chalupách (dřevěnicích), které zastupují slovenskou lidovou architekturu a symbolizují dokonalou harmonii s okolní přírodou. K dispozici jsou stylově zařízené pokoje vybavené vlastním sociálním zařízením. V dřevěnici U Aničky naleznete 5 pokojů s celkovou kapacitou 17 lůžek, v dřevěnici U Štefana 7 pokojů s kapacitou až 18 lůžek (zde se také nachází společná kuchyňka) a v dřevěnici U Juraja 6 pokojů s kapacitou až 20 lůžek. U Juraja se rovněž nachází stylová restaurace Jánošíkova haluškáreň se zajímavým interiérem zdobeným dřevěnými plastikami znázorňujícími život slovenského zbojníka Juraje Jánošíka. Pochutnat si zde můžete na tradičních slovenských pochoutkách. Nejen pro firemní klientelu je poté připravena i společenská místnost v dřevěnici U Juraja, jejíž celková kapacita je až 60 míst. Součástí areálu je i populární Adventure golf, který si ve volném čase můžete zahrát.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Spoločenská miesnosť u Juraja

Jánošíkov Dvor

Zázrivá

60 1 629 Kč / den

Detail místnosti

Spoločenská miesnosť u Štefana

Jánošíkov Dvor

Zázrivá

Cena na vyžádání

Detail místnosti

Recenze

86 %

12 recenzí

Personál
92 %
Služby
90 %
Čistota
88 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Dobrý den, pobyt se uskutečnil v době od 17.-20.9.2020. Měli jsme štěstí, že jsme pobyt zahajovali právě 17.9., protože od 18.9. vyhlásilo MZ SR zpřísnění podmínek pobytu na území SR. I přes toto nařízení jsme na sobě nepocítili od personálu jakýkoliv náznak vůči nám přijíždějícím z "nakažené" oblasti, čehož jsme si považovali. Ubytovací zařízení je umístěno do nádherné přírody. Samotné vybavení hotelu nabízí i vyžití i když už se vám nechce spláhat po kopcích - pěkně udržovaný minigolf, který byl pracně vybudovaný ve svahu a potom i welnes, kde můžete unavené tělo regenerovat. Supr. J+J Herotovi z okr. F-M
   Celkové hodnocení:

   Autor: Jaroslav Herot, 20. 09. 2020

   • S pobytom sme boli spokojný, je pekne štýlovo zariadený. Strava bola chutná a personál včetne p.majiteľa bol ochotný a milý.
   • Bývali sme v drevenici Anička, všetko bolo v poriadku až na to, že bolo počuť hlasy zo susedných izieb. A večer, keď už bol kľud, bolo počuť kroky, akoby nám chodil niekdo po izbe.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Mária, 23. 07. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 02. 08. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 30. 07. 2019

   Celkové hodnocení:

   Autor: Vladimir, 19. 07. 2019

   0 prázdné