Wellness hotel Jean de Carro

Wellness-hotel-Jean-de-Carro-1
Wellness-hotel-Jean-de-Carro-2
Wellness-hotel-Jean-de-Carro-3

+ 37
dalších fotek

Čtyřhvězdičkový Wellness hotel Jean de Carro vás díky umístění v lázeňském centru Karlových Varů nadchne jedinečným výhledem na Vřídelní kolonádu a její okolí. Pro pohodlné ubytování je připraveno celkem 30 stylově zařízených hotelových pokojů a apartmánů s koupelnou, toaletou, telefonem, satelitní televizí, minibarem a trezorem.
V Thermariu najdete whirlpool, saunu, infračervenou komoru, bylinkovou páru, solnou komoru a skalní bar. Pro školení a další firemní akce je připraven Konferenční sál.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování 300 Kč /den
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Konferenční sál

Wellness hotel Jean de Carro

Karlovy Vary

50 2 000 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

91 %

132 recenzí

Personál
95 %
Služby
91 %
Čistota
94 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Poloha je super
   • Spa.cz měla pro mně zarezervované parkovaní, ale neuskutečnilo se to, doporučují do budoucna žádat přesnou adresu parkovaní od hotelu a neřešit to hekticky na recepci
   Celkové hodnocení:

   Autor: Taťjana Šiškanova, 20. 11. 2022

   • PROCEDURY - ačkoliv jsem místo KOSMETICKÉ HODINKY obdržela tlakovou masáž obličeje, tak dobrý. I následně dokoupená aroma masáž -nebyla aroma masáž navozující příjemný pocit - ale skoro bolestivá lymfatická masáž... paní byla šikovná, jen nerozuměla česky, tak jela podle svého :)
   • nelíbilo se mi, že ačkoliv v poukazu uvedeno, že poplatky městu jsou zahrnuté v ceně - přesto, po předložení na recepci - byly znovu účtovány. Nelíbilo se mi, že polopenze - fungovala na úrovni závodní jídelny, tj. přijdete ke stolu, tam vám přistane talíř s jídlem a až na dotaz, zda si můžeme objednat i pití nebo cokoliv jiného, jídelní a ani nápojový lístek nebyl vůbec k dispozici, vlastně to nebyla restaurace, ale jídelna - na 4* hotel.... nevyhovující jet tam s partnerem na romantický pobyt, tak se na místě otočíme! THERMARIUM - nakonec jsme nevyužily, protože v místnosti bylo na plavky chladno, místo toho jsme daly parafin na ruce. Pokoje - proležená matrace, zapadnete do ďůlku a hotovo.. Koupelna hodně by potřebovala vyčistit, vodní kámen, zašlá - je to škoda, takový krásný hotel a takhle ho nechat sejít..
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 14. 11. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: Havlanová Michaela, 31. 10. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: Lucie Zemanová, 31. 10. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: Miluše Říhová, 10. 07. 2022

   0 prázdné