Hotel Karel IV

Hotel-Karel-IV-1
Hotel-Karel-IV-2
Hotel-Karel-IV-3

+ 20
dalších fotek

Hotel Karel IV. má optimální polohu vzhledem k tomu, že se nachází několik minut od centra města v klidné vilové čtvrti. Hoteloví hosté mají k dispozici uzavřené parkoviště a kolárnu, uzavřenou zahradu s bazénem 10 x 5 m, dětské brouzdaliště 3 x 2 m. V našem hotelu je možné pořádat různá firemní školení, konference, oslavy výročí nebo jazykové kurzy.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma

Konferenční prostory

Salonek v restauraci

Hotel Karel IV

Turnov

Cena na vyžádání

Detail místnosti

Školící místnost na sále

Hotel Karel IV

Turnov

Cena na vyžádání

Detail místnosti

Recenze

92 %

136 recenzí

Personál
96 %
Služby
92 %
Čistota
94 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   Celkové hodnocení:

   Autor: Adam Hrdý, 22. 11. 2021

   • Krásné prostředí,hotel na okraji města v klidné lokalitě,parkoviště v areálu hotelu možnost i pro nás zatracované a ve společnosti nenáviděné kuřáky si na pár klidných místech s kávou po ránu dát ten svůj hřebík do rakve.
   • Ač Krásné prostředí a úžasný personál,mám pár výtek,ale za to nemůže personál,ale dnešní covidová doba a zřejmě nedostatek pracovních sil,kvůli kterému i tak krásný hotel i prostředí přichází o zisk,když ubytovaný klient musí hledat zábavu a posezení s přáteli či rodinnou na jiných místech Turnova po 20 hodině a to děkuji vrchnímu, že se nademnou slitoval a pivo dones i v 9 00hod a zavřel krám,tak toto nepamatuji i když jsme ztrávili krásnou dovovolenou v tomto hotelu před 8 lety a v zahrádce u hotelu nás nechal číšník i do půlnoci a to rozhodně nebyla útrata za jedno pivo a kávu a to co jsme odnesli mimo hotel v současnosti útratu ×4lidi,týden jářku 7000kč×počet hostů,to už by měl být pádný důvod k zamyšlení pana majitele a zlepšení služeb pro ubytované hosty,ale snad se to jednou napraví a bude to jako před covidem,ale to není chyba současného personálu od užasných uklízeček,přes milou a vždy usměvavou recepční,která je ženou na svém místě a ostatní co jsem neměl možnost poznat ale věřím že to jsou lidé jako já,protože také pracuji pro zákazníky,ač v jiném oboru a vím jaká je to řehole a proto přeji celému osazenctvu HOTELU KAREL IV mnoho úspěchů a spokojených klientů do budoucna a zlepšení této drobné situace a pak budete opět VIP hotel jako,před 8 lety,kvůli kterému jsme se opět k vám vrátily.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Petr Večeřa, 31. 07. 2021

   • Všechno bylo fajn.
   • Není nic co se nám nelíbilo.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Marta Lokvencová, 07. 08. 2021

   Celkové hodnocení:

   Autor: František Olexa, 14. 08. 2021

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 18. 07. 2021

   0 prázdné