Hotel Krakonoš Three Stars Superior

Hotel-Krakonoš-Three-Stars-Superior-1
Hotel-Krakonoš-Three-Stars-Superior-2
Hotel-Krakonoš-Three-Stars-Superior-3

+ 16
dalších fotek

Hotel Krakonoš je situován v příjemném a klidném prostředí Mariánských Lázní. Hotel sídlí v okrajové části města, přibližně dva kilometry od jeho centra. Do centra se snadno dostanete pěšky či městskou hromadnou dopravou. Přímo k hotelu sídlícímu na vršku nad městem vás poté doveze kabinová lanovka.
Ubytování je zajištěno v 86 dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Dva z pokojů jsou bezbariérové. Každý z pokojů je vybaven vlastní koupelnou, televizí se satelitním příjmem, ledničkou, fénem a telefonem. Součástí hotelu je příjemná restaurace s venkovní terasou, bazén i oblíbená solná jeskyně. K dispozici je také kosmetika, kadeřnictví, pedikůra i manikůra a v neposlední řadě i balneoprovoz s nabídkou nejrůznějších koupelí, inhalací a zábalů. Nejen pro firemní klientelu jsou poté připraveny moderně zařízené konferenční prostory vhodné pro pořádání nejrůznějších akcí.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování 100 Kč /den

Konferenční prostory

Kongresový sál

Hotel Krakonoš Three Stars Superior

Mariánské Lázně

125 5 000 Kč / den

Detail místnosti

Salonek č.1 - u recepce

Hotel Krakonoš Three Stars Superior

Mariánské Lázně

40 1 500 Kč / den

Detail místnosti

Salonek č.2

Hotel Krakonoš Three Stars Superior

Mariánské Lázně

1 500 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

85 %

457 recenzí

Personál
89 %
Služby
86 %
Čistota
87 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Není na pokoji konvice.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Jana Hruba, 09. 03. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 03. 01. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: Marie Sandersová, 29. 12. 2021

   • Lázeňské služby byly skvělé. Opravdu si někdo přečetl lékařský dotazník, co jsme při příjezdu vyplnili, a upravil procedury dle našich potřeb. Všechen personál, v lázních i hotelu byl velice příjemný a profesionální.
   • Překvapilo mě, že když člověk přijede do lázní, kde si má léčit pohybový aparát, je postel v pokoji nepoužitelná. Pérová matrace i měkký podklad byly opravdu velice nepohodlné. Co jsme si přes den napravili, jsme si přes noc o to víc pokazili. Omakané dveře do koupelny ani nechci komentovat. Vyjící pes na pokoji přes chodbu také úplně nezapadal do představy romantického víkendu - za to ovšem hotel nemůže. To je o hostech.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 16. 11. 2021

   • Možnost přikoupit si procedury...
   • Technické vybavení hotelu již značně zaostává za dnešním "standartem" a bohužel kvalita a výběr z jídel už není takový jaký byl před 2 roky.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 15. 11. 2021

   0 prázdné