kultivar_kultivar-velky-sal-1
6 000 Kč/ den500 Kč/ hodinu

Velký sál v KultiVaru je prostorná a denním světlem osvětlená hala s barem i pódiem. Posuvná stěna umožňuje prostor uzpůsobovat potřebám dle kapacity a požadavkům klienta. Jde o velmi multifunkční prostor, který díky své variabilitě v pohodě pojme i 120 lidí, ale naopak 10 se v něm nebude cítit ztraceně. Stoly a židle lze uspořádat v různých sestavách.
Místnost s bezbariérovým přístupem se hodí pro workshopy, konference, školení apod. Do vybavení patří dataprojektor, promítací plátno, zatemnění oken, ozvučení, mikrofon pro řečníka a flipchart. 

Multifunkční prostor s velkou variabilitou se přizpůsobí jakékoliv firemní akci, s možností využití pódia, baru i cateringu.
6 000 Kč / den
500 Kč / hodina

Možnost ubytování

Pytloun Grand Hotel Imperial
Pytloun Grand Hotel Imperial 0.25 km od místa akce Cenu Vám zašleme dle Vámi poptaného termínu. Více informací

Vybavení místnosti

Denní světlo Denní světlo Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup Zatemnění Zatemnění Pódium Pódium Plátno Plátno Projektor Projektor Ozvučení Ozvučení Mikrofon Mikrofon Flipchart Flipchart 7,8m x 18,6m x 4m 7,8m x 18,6m x 4m Dlažba Dlažba

Kapacita

Uspořádání do U Uspořádání do U 18 osob Divadlo Divadlo 90 osob Třída Třída 26 osob Banket Banket 120 osob Jednání Jednání 50 osob Recepce Recepce 120 osob

Občerstvení

Provozovatel zařízení nevyplnil informace o nabídce občerstvení.
Pokud máte o nabídku zájem, uveďte prosím do poznámky poptávky.

0 prázdné