Lampárna Lidická

Lampárna-Lidická-1
Lampárna-Lidická-2

Stará továrna, roky skrytá mezi pavlačovými domy, přebudovaná na moderní coworkingové centrum…To je Lampárna v Lidické ulici na Andělu.  Žádné nudné kanceláře a prosklené zasedačky.  Ale fascinující prostory, v nichž průmyslová architektura staré Prahy přirozeně splývá s modernou.
Nabízíme volné prostory pro eventy všeho druhu. K dispozici máme zasedací místnost pro malá jednání do 10 osob, dále místnost pro coworking, která komfortně pojme 10–25 osob, multifunkční sál až pro 40 osob a vlastní zahradu.
Preferujete komorní prostředí a individuální přístup? Přijďte k nám do LAMPÁRNY!
Očima architekta:
Bývalá továrna na výrobu lustrů dodává místu zcela unikátní atmosféru. Ačkoli se nachází v těsné blízkosti obchodního centra Nový Smíchov, občas si tu připadáte jako v Praze za starých časů. Z poměrně rušné ulice vejdete krátkým průchodem na dvůr a tam se s vámi zastaví čas: původní kamenná dlažba sem tam prorostlá trsy trávy, starý rozeklaný kaštan, pavlače, z nichž jakoby před pár minutami zmizely klevetící babičky, šňůry na prádlo a vůně aviváže… V podvečer se objevují na zdech dvora kočky, které se postupně ztrácejí v šeru okolních domů…Zaručuji, že se vám odsud nebude chtít odejít, je to tu návykové!

Konferenční prostory

Zasedací místnost

Lampárna Lidická

Praha

12 2 299 Kč / den

Detail místnosti

Místnost pro coworking

Lampárna Lidická

Praha

35 7 744 Kč / den

Detail místnosti

Multifunkční sál

Lampárna Lidická

Praha

60 9 559 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

Zařízení zatím nemá žádné recenze.

0 prázdné