Lázeňská léčebna Mánes

Lázeňská-léčebna-Mánes-1
Lázeňská-léčebna-Mánes-2
Lázeňská-léčebna-Mánes-3

+ 5
dalších fotek

Lázeňská léčebna Mánes je situována na okraji lázeňského území ve městě Karlovy Vary. Nedaleko od ubytovacího zařízení leží lesy, ale také centrum města a oblíbená lázeňská kolonáda. K léčivým pramenům můžete dojít po příjemné dvacetiminutové procházce.
Ubytování je zajištěno v několika budovách, z nichž některé jsou propojeny s hlavní hotelovou budovou nazvanou Mánes I. K dispozici jsou jednolůžkové až třílůžkové pokoje a apartmány. V hlavní budově sídlí i hotelová restaurace nabízející možnost celodenního stravování. Součástí hotelového komplexu je i lázeňské centrum s nabídkou koupelí, masáží i nejrůznějších léčebných procedur. Na své si zde přijde i firemní klientela, pro níž jsou přichystány konferenční prostory se dvěma navzájem propojenými místnostmi.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování 200 Kč /den

Konferenční prostory

Konferenční prostoru LL Mánes

Lázeňská léčebna Mánes

Karlovy Vary

54 5 000 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

87 %

374 recenzí

Personál
91 %
Služby
88 %
Čistota
91 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Ubytování v Mánes 2 pokoj dvoulůžkový označený jako Standart pro starší klienty a ubytování jen se snídaní hodnotím jen jako lepší ubytovnu. Byl jsem v Mánesu již 2x ubytován V budově Čapek a byl jsem spokojený, proto to překvapení s ubytováním na Mánes 2. Vzhledem k tomu, že byl hotel plně obsazený neprovozování hotelové restaurace pokládám za velkou chybu. Po minulých dobrých zkušenostech jsem byl zklamán.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Antonín, 03. 09. 2021

   • Pěkná poloha hotelu umožňující snadný přístup do lázeňských lesů i do lázeňské a obchodní částí Karlových Varů. Výborné snídaně.
   • Nefunkční jídelna restaurace pro účely volného stravování Hlučnost od výdechů ventilátorů umístěných při zadní části budovy Nedostatek parkovacích míst pro hotelové hosty
   Celkové hodnocení:

   Autor: František Paška, 03. 09. 2021

   • Je tam klid. Možnost pěší turistiky. Dobré jídlo.
   • Špatná dostupnost. Malý výběr jídel.K večeři nápoj pouze voda. To je otřesné.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Roman, 31. 08. 2021

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 20. 12. 2021

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 10. 12. 2021

   0 prázdné