HOTEL THERMAL

HOTEL-THERMAL-1
HOTEL-THERMAL-2
HOTEL-THERMAL-3

+ 9
dalších fotek

Díky své příjemné poloze v centru Karlových Varů je hotel Thermal ideálním místem pro poznávání Karlových Varů, Vaši dovolenou i lázeňskou léčbu, která proslavila město po celém světě. Hotel nabízí celkem 273 pokojů (jedno- a dvoulůžkové pokoje i apartmány), 3 dvoulůžkové pokoje jsou bezbariérové. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s fénem, telefon s přímou volbou, satelitní TV, trezor, minibar, župan, pantofle a bezplatné připojení k internetu WiFi. Během pobytu mohou hosté využívat volný vstup do wellness centra (krytý bazén, whirlpool, fitness, Kneippův chodník, suchá finská sauna, infrakabina a parní lázeň). Hotel Thermal zároveň disponuje největším kongresovým centrem na západ od Prahy, které je vhodné pro pořádání kongresů všech typů a velikostí - od mezinárodních konferencí po menší akce komorního typu.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování 250 Kč /den

Konferenční prostory

Konferenční sál

HOTEL THERMAL****

Karlovy Vary

20 000 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

89 %

54 recenzí

Personál
92 %
Služby
90 %
Čistota
92 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • V dvoulůžkovém pokoji jen jedno křesílko na sezení. Nedodělky po rekonstrukci drhnoucí dveře do koupelny jen jeden malý odpadkový koš na odděleném wc. Chybí odkladová plocha na zavazadla. Jsou to spíše podněty, trochu vadilo nedodělané okolí a skluz otevření bazénové části, pobyt jsem plánoval se slibem jeho otevření.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 16. 08. 2021

   • Lage
   • Die Zimmer sind abgewohnt. Rekonstruktion dringend erforderlich. Das Galadinner und das Programm ist in der Qualität gegenüber 2016 deutlich schlechter geworden. Die Halbpension am 31.12. wurde, obwohl wegen des Galadinnners nicht durchgeführt, nicht abgesetzt, so dass für das Dinner letztendlich trotz Reklamation 118 €/ P berechnet wurden. Gäste ohne HP zahlen nur 100 €. Das Hotel ist nicht mehr zu empfehlen.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Karl-Heinz, 02. 01. 2020

   • Masáže a koupele. Jídlo velmi dobré. Pokoj útulný a čistý.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Olga Černá, 19. 10. 2019

   • Pouze poděkování recepci ve skvělé práci.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Radek Neškrabal, 15. 09. 2019

   Celkové hodnocení:

   Autor: Hana Kulhavá, 06. 05. 2019

   0 prázdné