SPA HOTEL THERMAL

SPA-HOTEL-THERMAL-1
SPA-HOTEL-THERMAL-2
SPA-HOTEL-THERMAL-3

+ 51
dalších fotek

Díky své příjemné poloze v centru Karlových Varů je hotel Thermal ideálním místem pro poznávání Karlových Varů, Vaši dovolenou i lázeňskou léčbu, která proslavila město po celém světě. Hotel nabízí celkem 273 pokojů (jedno- a dvoulůžkové pokoje i apartmány), 3 dvoulůžkové pokoje jsou bezbariérové. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s fénem, telefon s přímou volbou, satelitní TV, trezor, minibar, župan, pantofle a bezplatné připojení k internetu WiFi. Během pobytu mohou hosté využívat volný vstup do wellness centra (krytý bazén, whirlpool, fitness, Kneippův chodník, suchá finská sauna, infrakabina a parní lázeň). Hotel Thermal zároveň disponuje největším kongresovým centrem na západ od Prahy, které je vhodné pro pořádání kongresů všech typů a velikostí - od mezinárodních konferencí po menší akce komorního typu.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování 150 Kč /den

Konferenční prostory

Konferenční sál

SPA HOTEL THERMAL****

Karlovy Vary

20 000 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

81 %

70 recenzí

Personál
87 %
Služby
83 %
Čistota
88 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Lage
   • Die Zimmer sind abgewohnt. Rekonstruktion dringend erforderlich. Das Galadinner und das Programm ist in der Qualität gegenüber 2016 deutlich schlechter geworden. Die Halbpension am 31.12. wurde, obwohl wegen des Galadinnners nicht durchgeführt, nicht abgesetzt, so dass für das Dinner letztendlich trotz Reklamation 118 €/ P berechnet wurden. Gäste ohne HP zahlen nur 100 €. Das Hotel ist nicht mehr zu empfehlen.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Karl-Heinz, 02. 01. 2020

   • Pouze poděkování recepci ve skvělé práci.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Radek Neškrabal, 15. 09. 2019

   Celkové hodnocení:

   Autor: Hana Kulhavá, 06. 05. 2019

   • Komplexní welnnes služby , včetně vlastního bazénu, rozmanitost stravy a ochota českého personálu.
   • Hotel nemá organizačně a personálně zabezpečeno parkování vozidel klientů hotelu - ač parkování v rámci služeb bylo bezplatné, místa nebyla vyhrazena a bylo jen a jen na ubytovaném, aby si hledal místo a pokud se někde uvolnilo, tak toho musel hned využít. Náhrada žádná. Nebyla nám rezervována místa v jídelně a během pobytu jsme každý den byli někým a někam přemisťováni. Platí tam totiž zásada, že každý má během pobytu své místo rezervováno a nemění se. Žel u nás tato zásada nebyla respektována.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 23. 04. 2019

   • PERFEKTNÍ rautové snídaně i večeře pěkné a vybavené wellness centrum paráda hotel stojí uprostřed všeho
   • kavárna u recepce - studená (doslova) a neosobní
   Celkové hodnocení:

   Autor: Vladimír Novotný, 14. 01. 2019

   0 prázdné